Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Fr.o.m.: 2021-05-12

Row 1 - 50 av 1050
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Fr.o.m.: 2021-05-12

StartGameClass Team Competes for APP Game Reg Status
210513 Rocksulesnurren Regional (INSTÄLLD!), Karlstad
Bugg Junior C Granska lag Wilmer Bergqvist & Cornelia Johansson ENA 2 Preliminär
Bugg 35+ C Granska lag Ny/nytt ALT / TROLL 2 Preliminär
Bugg 35+ C Granska lag Ny/nytt NSW 3 Preliminär
Bugg 35+ C Granska lag Ny/nytt RS Preliminär
Bugg 35+ C Granska lag Lars Agrell & Madeleine Johnsson SOG 1 Preliminär
Bugg Barn R Granska lag Melker Svensson & Emilia Hedlund RS Preliminär
Bugg Vuxen R Granska lag Ny/nytt DKDM Preliminär
Bugg Vuxen R Granska lag Ny/nytt SPIR Preliminär
Bugg Vuxen R Granska lag Ny/nytt NSW Preliminär
Bugg 35+ R Granska lag Ny/nytt DKB Anmäld
Dubbelbugg Barn R Granska lag Ny/nytt RS Preliminär
Boogie Woogie Ungdom R Granska lag Melker Svensson & Emilia Hedlund RS Preliminär
Lindy Hop Vuxen C Granska lag Mattias Sandberg & Annelie Damberg DKB Anmäld
Lindy Hop Vuxen R Granska lag Filip Lindqvist & Sofie Svensson NSW Preliminär
West Coast Swing Vuxna R Granska lag Ny/nytt SPIR Preliminär
West Coast Swing 35+ R Granska lag Daniel Svensson & Linda Svensson RS / RR Delanmäld
210513 SM i Pardans & Artistic Ballroom (INSTÄLLD!), Eskilstuna
Latin Par Guld J Granska lag Herman Romin & Leia Lewander Dance Factory Ej genomförd
Latin Par SM Vuxna Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC Ej genomförd
Standard Par SM Junior Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova DS Magic Ej genomförd
Standard Par SM Vuxna Granska lag Alieksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov SDL Ej genomförd
Salsa Par SM V Granska lag Nando Menjura & Emma Granelli Frick SDL Ej genomförd
Solo Vals Guld J Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory Ej genomförd
Solo Vals Guld J Granska lag Claudia Honkanen Dance Factory 2 Ej genomförd
Solo Vals Guld J Granska lag Leia Lewander Dance Factory Ej genomförd
Solo Vals SM J Granska lag Molly Hansson MAGIC Ej genomförd
Solo Vals SM J Granska lag Smilla Rinvall MAGIC Ej genomförd
Solo Vals SM J Granska lag Olivia Quinn DS Magic Ej genomförd
Solo Vals SM J Granska lag Alexander Lindström DS Magic Ej genomförd
Solo Quickstep Guld Junior Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory Ej genomförd
Solo Quickstep Guld Junior Granska lag Claudia Honkanen Dance Factory Ej genomförd
Solo Quickstep Guld Junior Granska lag Leia Lewander Dance Factory Ej genomförd
Solo Quickstep SM Junior Granska lag Molly Hansson MAGIC Ej genomförd
Solo Quickstep SM Junior Granska lag Smilla Rinvall MAGIC Ej genomförd
Solo Quickstep SM Junior Granska lag Olivia Quinn DS Magic Ej genomförd
Solo Quickstep SM Junior Granska lag Alexander Lindström DS Magic Ej genomförd
Solo Wienervals Guld J Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 2 Ej genomförd
Solo Wienervals Guld J Granska lag Claudia Honkanen Dance Factory Ej genomförd
Solo Wienervals SM Junior Granska lag Molly Hansson MAGIC Ej genomförd
Solo Wienervals SM Junior Granska lag Smilla Rinvall MAGIC Ej genomförd
Solo Wienervals SM Junior Granska lag Olivia Quinn DS Magic Ej genomförd
Solo Wienervals SM Junior Granska lag Alexander Lindström DS Magic Ej genomförd
Solo Chacha Guld Barn Granska lag Bianca Hähnert 300DS 2 Ej genomförd
Solo Chacha Guld Junior Granska lag Tyra Nitenberg 300DS 2 Ej genomförd
Solo Chacha Guld Junior Granska lag Isa Wictorin DSH 1 Ej genomförd
Solo Chacha Guld Junior Granska lag Leia Lewander Dance Factory 1 Ej genomförd
Solo Chacha Guld Junior Granska lag Herman Romin Dance Factory 1 Ej genomförd
Solo Chacha Guld Vuxna Granska lag Ny/nytt 300DS Ej genomförd
Solo Chacha Champion Barn Granska lag Martina Tarakanova DS Magic Ej genomförd
Solo Chacha SM Junior Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory Ej genomförd
Solo Chacha SM Junior Granska lag Gregory Toro MAGIC Ej genomförd
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-12 E-post info@dans.se