Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Fr.o.m.: 2020-01-24

Row 1 - 50 av 8362
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Fr.o.m.: 2020-01-24

StartGameClass Team Competes for APP Game Reg Status
200125 Stockholm Stars Dance Championships
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt IMPE Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt ABLC Anmäld
Standard Par E-klass Junior / Youth Granska lag Ny/nytt GED Anmäld
Standard Par E-klass Junior / Youth Granska lag Ny/nytt BIRKA 1 Anmäld
Standard Par E-klass Junior / Youth Granska lag Vide Lantz & Lilje Lantz Ackes Preliminär
Standard Par E-klass Junior / Youth Granska lag Ny/nytt TÄBY Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Duo D-klass Barn Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Duo D-klass Barn Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Duo D-klass Barn Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson ADK Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Mahrcus Forlini & Maya Forlini SSDK 3 Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE 1 Anmäld
Standard Par D-klass Junior Granska lag Jonatan Stenmark & Elise Lindberg TYRESÖ 2 Struken
Standard Par D-klass Youth / Duo D-klass Youth Granska lag Ny/nytt BIRKA 2 Anmäld
Standard Par D-klass Youth / Duo D-klass Youth Granska lag Ny/nytt SSDK 1 Anmäld
Standard Par D-klass Adult / Duo D-klass Adult Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Standard Par D-klass Adult / Duo D-klass Adult Granska lag Ny/nytt BIRKA Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior Granska lag Ny/nytt STDK Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior Granska lag Isobel Landqvist & Stina Lindström MölDK Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK 1 Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth Granska lag Ny/nytt TÄBY Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth Granska lag Ny/nytt BIRKA 2 Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 5 Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA 2 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg ADK Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA 2 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt TÄBY Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MölDK Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Bäckman & Inger Rost NYCK Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC 2 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MölDK Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt Ackes Preliminär
Standard Par C-klass Senior Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt TÄBY Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt TÄBY Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 2 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE 3 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt IMPE Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-01-24 E-post info@dans.se