Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-04-04
,
Tävling: 2020-04-04 (SM 10-dans) + Alemana Cup (INSTÄLLD!)

Row 1 - 50 av 160
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-04-04,
Tävling: 2020-04-04 (SM 10-dans) + Alemana Cup (INSTÄLLD!)

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK  / 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt DV / ABLC  / 0 Preliminär
Standard Par E-klass Junior
Granska lag Robin Öhlund & Sofia Pavletsova ABLC  / 0 Preliminär
Granska lag Leon Cotter & Sallie Lundmark BIRKA  / 2 Preliminär
Standard Par D-klass Barn
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 2 Anmäld
Standard Par D-klass Youth
Granska lag Ossian Törngren & Therese Anglebjer Ojala BIRKA  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Linder & Mansi Rindeström BIRKA  / 0 Preliminär
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK  / 2 Preliminär
Standard Par D-klass Adult
Granska lag Tobias Nåsell & Natalia Blonski SSDK  / 1 Preliminär
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Mark Riznychenko & Embla Trollvin ABLC  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA  / 2 Preliminär
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Malte Siberg & Sabina Delic MölDK  / 0 Preliminär
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 4 Preliminär
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost NYCK  / 0 Anmäld
Granska lag Martin Widén & Maud Widén ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Preliminär
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC  / 5 Preliminär
Granska lag Hans Jenséus & Ulrika Jenséus MölDK  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 3 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 4 Anmäld
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE  / 0 Anmäld
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE  / 5 Anmäld
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK  / 0 Preliminär
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt ADK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Bengt Berg & Anne Karlsson NYCK  / 0 Anmäld
Granska lag Markus Schellenberger & Petra Claesson MAGIC  / 2 Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Junior
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK  / 0 Preliminär
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Axel Söderberg & Ida Ahlström MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Eriksson & Elin Thyselius SSDK  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-04-06 E-post info@dans.se