Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-09-19
,
Tävling: 2020-09-19 Elite Dance Autumn Trophy 2020 (INSTÄLLD!)

Row 1 - 34 av 34
Gå till slutet av tabellen
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-09-19,
Tävling: 2020-09-19 Elite Dance Autumn Trophy 2020 (INSTÄLLD!)

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 4 Preliminär
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Preliminär
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 3 Anmäld
Standard Par B-klass Youth
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK  / 3 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC  / 4 Anmäld
Standard Par A-klass Junior
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn
Granska lag Angelina Vins MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Solo D-klass Barn
Granska lag Esther Hiller IDSK  / 1 Anmäld
Standard Solo C-klass Junior
Granska lag Ingrid Uhlén TYRESÖ  / 1 Anmäld
Standard Solo B-klass Barn
Granska lag Molly Hansson MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Smilla Rinvall MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par E-klass Barn
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par C-klass Senior
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Preliminär
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par B-klass Junior
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par B-klass Youth
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 0 Preliminär
Latin Par B-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 4 Preliminär
Latin Par A-klass Junior
Granska lag Emil Magnusson & Edit Moberg TYRESÖ / MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Youth
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Solo E-klass Barn
Granska lag Angelina Vins MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Solo D-klass Barn
Granska lag Esther Hiller IDSK  / 1 Anmäld
Latin Solo C-klass Junior
Granska lag Isa Wictorin MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Ingrid Uhlén TYRESÖ  / 1 Anmäld
Latin Solo B-klass Barn
Granska lag Molly Hansson MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Smilla Rinvall MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Martina Tarakanova MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Solo A-klass Youth
Granska lag Nicki Wictorin MAGIC  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen

© Dans.se 2020-09-24 E-post info@dans.se