Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-10-17
,
Tävling: 2020-10-17 Helsingborg Trophy

Row 1 - 50 av 140
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-10-17,
Tävling: 2020-10-17 Helsingborg Trophy

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC Anmäld
Standard Par E-klass Senior
Granska lag Ny/nytt MölDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt MölDK Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Solo D-klass Barn
Granska lag Sofia Juciute IMPE Anmäld
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE Anmäld
Granska lag Esther Hiller IDSK 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE Anmäld
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Adult
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC Anmäld
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA 4 Anmäld
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK Anmäld
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK Anmäld
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 1 Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK 2 Anmäld
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Granska lag Nils Wiberg & Annika Borgström IMPE Anmäld
Standard Par B-klass Junior
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 4 Anmäld
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC 3 Anmäld
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE Anmäld
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC Anmäld
Standard Par B-klass Youth / Adult
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA Anmäld
Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC 1 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 1 Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW Anmäld
Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK 3 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC 4 Anmäld
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED 5 Anmäld
Standard Par A-klass Junior / Youth
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC Anmäld
Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK Anmäld
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED Anmäld
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC Anmäld
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK Anmäld
Granska lag Ny/nytt TÄBY Anmäld
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK Anmäld
Standard Par A-klass Senior
Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY Anmäld
Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK Anmäld
Granska lag Perry Ohlsson & Anita Olsson GED Anmäld
Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC Anmäld
Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED Anmäld
Standard Solo E-klass Barn / Adult
Granska lag Angelina Vins MAGIC Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-09-30 E-post info@dans.se