Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-10-10
,
Tävling: 2020-10-10 Täby Cup 2020

Row 1 - 50 av 97
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-10-10,
Tävling: 2020-10-10 Täby Cup 2020

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK 1 Anmäld
Standard Par E-klass Junior
Granska lag Vide Lantz & Lilje Lantz Ackes Preliminär
Standard Par D-klass Barn
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes Preliminär
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK Anmäld
Granska lag Jonatan Stenmark & Elise Lindberg TYRESÖ 2 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA Anmäld
Standard Par D-klass Youth
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK 2 Anmäld
Granska lag Ossian Törngren & Therese Anglebjer Ojala BIRKA Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Mark Riznychenko & Embla Trollvin ABLC Anmäld
Standard Par C-klass Junior
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK 3 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK Anmäld
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK Anmäld
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY 1 Anmäld
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC 5 Anmäld
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK 2 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Granska lag Stefan Lantz & Maria Lantz Ackes Preliminär
Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Granska lag Klas Rosendahl & Catharina Rosendahl TÄBY Anmäld
Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Granska lag Mats Gillberg & Sandra Erlund TÄBY Anmäld
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK 1 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn
Granska lag Nike Johannesson TÄBY 1 Anmäld
Granska lag Sofia Pavletsova ABLC Anmäld
Standard Solo E-klass Junior
Granska lag Hilma Bergström TÄBY Anmäld
Standard Solo E-klass Youth
Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Standard Solo E-klass Adult
Granska lag Ellionór Huss TÄBY Anmäld
Standard Solo D-klass Barn
Granska lag Esther Hiller IDSK 1 Anmäld
Standard Solo D-klass Junior
Granska lag Lise Danroth SSDK 2 Anmäld
Granska lag Malva Sjöberg-Jlassi ADK Anmäld
Standard Solo D-klass Youth
Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Standard Solo D-klass Adult
Granska lag Malin Nordin SSDK 1 Anmäld
Standard Solo C-klass Junior
Granska lag Claudia Honkanen TYRESÖ Anmäld
Granska lag Ingrid Uhlén TYRESÖ 1 Anmäld
Granska lag Anastasiya Mishchenko ABLC Anmäld
Standard Duo E-klass Barn
Granska lag Ny/nytt STDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt STDK Anmäld
Granska lag Cornelia Bild & Ester Farmanbar STDK Anmäld
Granska lag Agnes Andersson & Amilia Holm STDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt STDK Anmäld
Standard Duo C-klass Youth
Granska lag Astrid Leffler & Lisa Forslund BIRKA 2 Anmäld
Granska lag Ny/nytt TÄBY / BIRKA Delanmäld
Latin Par E-klass Barn
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK 1 Anmäld
Latin Par D-klass Barn
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-09-30 E-post info@dans.se