Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2021-07-11
,
Tävling: 2021-07-11 Challengertävling i Artistic Ballroom

Row 1 - 50 av 326
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-07-11,
Tävling: 2021-07-11 Challengertävling i Artistic Ballroom

Team Competes for APP Game Reg Status
Solo Vals Brons B
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Vals Brons J
Granska lag Sara Olsen Ackes Preliminär
Granska lag Tyra Kvicker DANSA Preliminär
Solo Vals Guld J
Granska lag Ellen Fällgren Ackes 1 Preliminär
Granska lag Ilse Hagman Ackes Preliminär
Granska lag Johanna Lindgren Ackes 2 Preliminär
Granska lag Claudia Honkanen Dance Factory 2 Anmäld
Granska lag Nova Magnusson Ackes Preliminär
Granska lag Meja Magnusson Ackes Preliminär
Solo Vals Champion J
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory Anmäld
Granska lag Eden Rickardsdotter DANSA Preliminär
Solo Quickstep Brons Barn
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Quickstep Brons Junior
Granska lag Sara Olsen Ackes Preliminär
Granska lag Meja Magnusson Ackes 1 Preliminär
Solo Quickstep Guld Junior
Granska lag Ellen Fällgren Ackes 1 Preliminär
Granska lag Ilse Hagman Ackes Preliminär
Granska lag Johanna Lindgren Ackes 1 Preliminär
Granska lag Claudia Honkanen Dance Factory Anmäld
Granska lag Nova Magnusson Ackes Preliminär
Solo Quickstep Champion J
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory Anmäld
Solo Wienervals Brons J
Granska lag Sara Olsen Ackes Preliminär
Granska lag Nova Magnusson Ackes Preliminär
Granska lag Meja Magnusson Ackes 1 Preliminär
Solo Wienervals Guld J
Granska lag Ellen Fällgren Ackes Preliminär
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 2 Anmäld
Granska lag Ilse Hagman Ackes Preliminär
Granska lag Johanna Lindgren Ackes 1 Preliminär
Granska lag Claudia Honkanen Dance Factory Anmäld
Solo Chacha Brons Barn
Granska lag Astrid Wendell Dance Factory 1 Anmäld
Granska lag Lilly Forsberg Ackes Preliminär
Granska lag Alva Holmsten Ackes Preliminär
Granska lag Miranda Röjgård Dance Factory Anmäld
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Granska lag Ellen Sarskog DWSUN 1 Preliminär
Granska lag Antonia Weckenberg DWSUN 1 Preliminär
Solo Chacha Brons Junior
Granska lag Maja Malmström Edge Uppsala Anmäld
Granska lag Estelle Byström DWSUN Preliminär
Granska lag Alice Wallerstedt Sinclairs Gbg 1 Anmäld
Granska lag Tyra Kvicker DANSA 1 Preliminär
Granska lag Inez Arousell DWSUN 1 Preliminär
Granska lag Elin Lawner M&M Preliminär
Solo Chacha Guld Barn
Granska lag Molly Vahlman Ackes Preliminär
Granska lag Olivia Åberg Dance Factory Anmäld
Granska lag Bianca Hähnert 300DS 2 Anmäld
Granska lag Freya Boström-Fors M&M 2 Preliminär
Granska lag Tyra Rowa M&M 1 Preliminär
Granska lag Majken Kåla Sinclairs Dala Preliminär
Granska lag Neo Lähdet DWSUN Preliminär
Granska lag Xhantelle Jansson DWSUN Preliminär
Solo Chacha Guld Junior
Granska lag Lilly Tönnberg Nilsson M&M Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-06-13 E-post info@dans.se