Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-10-16,
Tävling: 2021-10-16 Mälartwisten (INSTÄLLD!)

Row 1 - 26 av 26
Gå till slutet
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-10-16,
Tävling: 2021-10-16 Mälartwisten (INSTÄLLD!)

Team Competes for APP Game Reg Status
Bugg Vuxen A
Granska lag Andreas Sundbom & Viktoria Björnsson-Spets NSW Preliminär
Bugg Junior A
Granska lag Valdemar Selgeryd & Amanda Berglind ENA Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Alfred Bergqvist & Zara Wallander ENA Preliminär
Granska lag Marcus Bergqvist & Sanna Klaman GRRC / NSW Preliminär
Granska lag Johannes Grafström & Elin Persson NSW Preliminär
Granska lag Peter Mårtensson & Ida Åslund ENA Preliminär
Granska lag Alexis Näslund & Sara Henriksson DKDM Preliminär
Granska lag Filip Lindqvist & Sofie Svensson NSW Preliminär
Granska lag Precious Kamboma & Evelina Östling NOSD / UBSS Struken
Bugg 35+ A
Granska lag Håkan Hellström & Kerstin Larsson NSW 11 Preliminär
Granska lag Lars Brunnström & Helén Brunnström ALT 2 Preliminär
Granska lag Mikael Säfström & Gabriella Säfström ENA / MAR 3 Delanmäld
Granska lag Tomas Blom & Helen Eriksson MÄLAR 3 Anmäld
Granska lag Mikael Karlström & Annelie Åhman UBSS 2 Anmäld
Granska lag Andreas Sundberg & Victoria Sundberg NSW 12 Preliminär
Granska lag Patrik Hjerteblom & Cecilia Zimmerman NSW Preliminär
Granska lag Hans-Olof Lundin & Helene Vigebjörk GRRC 1 Preliminär
Granska lag Bobo Ostojic & Katarina Engström NSW Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Magnus Carlsson & Carin Miehling RR / MÄLAR Anmäld
Granska lag Marcus Johansson & Jennie Johansson TSDK Preliminär
Granska lag Örjan Björkman & Ann Hagberg ENA Preliminär
Granska lag Andreas Jansson & Sara Bergström NSW 2 Preliminär
Granska lag Ulf Syvertsen & Linda Chadell NSW Preliminär
Granska lag Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC 1 Preliminär
Boogie Woogie Junior B
Granska lag Valdemar Selgeryd & Amanda Berglind ENA 4 Preliminär
Boogie Woogie 35+ B
Granska lag Lars Brunnström & Helén Brunnström ALT 4 Preliminär
Gå till början

© Dans.se 2021-09-25 E-post info@dans.se