Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-09-25,
Tävling: 2021-09-25 Elite Dance Autumn Trophy 2021

Row 1 - 50 av 138
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-09-25,
Tävling: 2021-09-25 Elite Dance Autumn Trophy 2021

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Jack Puranen & Isabella Hägermark ABLC  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Junior
Granska lag Ivan Baidakov & Olivia Lärka MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior
Granska lag Oscar Nordström & Maria Nord Loft MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Claes Fransson & Erica Dahlquist MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Junior
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Molin MAGIC  / 2 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Senior
Granska lag Erik Ingemarsson & Ebba Nielsen MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Andersson & Liina Uhrgård Savolainen MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Per Andersin & Britt-Marie Andersin MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK  / 3 Anmäld
Granska lag Jonas Adolfsson & Sandra Pedersen MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Stefan Erikson & Marie Staberg Martinsson MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior / Youth
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Senior
Granska lag Per Perzon & Elisabet Öhrn MölDK  / 0 Struken
Standard Par B-klass Junior / Youth
Granska lag Nick Streuli & Wilma Enander IMPE  / 3 Anmäld
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC  / 2 Anmäld
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 4 Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Junior
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK  / 0 Struken
Standard Par A-klass Youth / Adult
Granska lag Adam Mamrák & Emilia Usselmann GED  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Simon Hernández Isaksson & Elin Thyselius SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK  / 0 Struken
Standard Par A-klass Senior
Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY  / 0 Efteranmäld
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Johanna Westin MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED  / 0 Anmäld
Granska lag Perry Ohlsson & Anita Olsson GED  / 0 Anmäld
Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED  / 0 Struken
Standard Solo E-klass Junior
Granska lag Linnea Erhardsson STDK  / 0 Struken
Standard Solo D-klass Barn
Granska lag Isla Landqvist MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Emelie Cromvik MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Solo C-klass Barn / Junior
Granska lag Vlada Vorobets ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Angelina Vins MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Esther Hiller IDSK  / 0 Struken
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-09-25 E-post info@dans.se