Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-11-27,
Tävling: 2021-11-27 Elite Dance Winter trophy 2021

Row 1 - 50 av 145
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2021-11-27,
Tävling: 2021-11-27 Elite Dance Winter trophy 2021

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn / Youth
Granska lag Melker Skoglund & Ingrid Svensson MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Jack Puranen & Isabella Hägermark ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Åström & Elise Berglind DSW  / 0 Struken
Standard Par D-klass Barn
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Ivan Baidakov & Olivia Lärka MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior / Duo D-klass Youth
Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE  / 2 Anmäld
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior
Granska lag Oscar Nordström & Maria Nord Loft MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Jörgen Sedin & Cecilia Holm MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Claes Fransson & Erica Dahlquist MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Junior
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Molin MAGIC  / 3 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK  / 1 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Duo C-klass Youth
Granska lag Erik Ingemarsson & Ebba Nielsen MölDK  / 4 Anmäld
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Stefan Erikson & Marie Staberg Martinsson MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Per Andersin & Britt-Marie Andersin MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Thure Björck & Eva Murvall Björck ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Andersson & Liina Uhrgård Savolainen MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Jonas Adolfsson & Sandra Pedersen MölDK  / 3 Anmäld
Granska lag Per Perzon & Elisabet Öhrn MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 0 Anmäld
Granska lag William de Forest & Selma Bild SSDK / STDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK  / 0 Struken
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm SSDK  / 1 Anmäld
Granska lag Felix Norén & Nelly Ekstrand SSDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC  / 3 Anmäld
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK  / 1 Anmäld
Granska lag Carl Koolman & Emma Matsson MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC  / 0 Struken
Granska lag Jens Schou & Veronica Hübinette GED  / 0 Anmäld
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Reidar Eriksen & Camilla Näslund MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Anders Näslund & Carin Raabe MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Bengt Berg & Anne Karlsson NYCK  / 0 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn
Granska lag Mimmi Mlaco DSW  / 0 Anmäld
Granska lag Anna Dankowska DSW  / 3 Anmäld
Granska lag Monica Ahlgren DSW  / 0 Anmäld
Granska lag Maya Long DSW  / 0 Anmäld
Granska lag Simone Kant DSW  / 1 Anmäld
Standard Solo E-klass Junior
Granska lag Rakel Le Hir DSW  / 0 Anmäld
Granska lag Linnea Erhardsson STDK  / 1 Anmäld
Standard Solo E-klass Youth / Senior
Granska lag Emma Wandel STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Pauline Sandwall Lindh DSW  / 2 Anmäld
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-11-27 E-post info@cogwork.se