Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Bookings

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Datum: 2022-03-19,
Tävling: 2022-03-19 Elite Dance Spring Trophy 2022

Row 1 - 50 av 192
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2022-03-19,
Tävling: 2022-03-19 Elite Dance Spring Trophy 2022

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Oscar Svensson & Elsa Dahlberg MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Melker Skoglund & Ingrid Svensson MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Jack Puranen & Isabella Hägermark ABLC  / 1 Anmäld
Standard Par E-klass Adult / Senior
Granska lag Lobo Olsson & Josefin Westborg GED  / 1 Anmäld
Granska lag Topi Heikkinen & Johanna Gandemo MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Max Ridström Dörr & Nadia Niazi Dehbagher GED  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Junior / Youth
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior
Granska lag Claes Fransson & Erica Dahlquist MölDK  / 2 Anmäld
Granska lag Ewa Styfberg & Monica Eliasson MölDK  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 4 Anmäld
Standard Par C-klass Junior
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Molin MAGIC  / 6 Anmäld
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC  / 1 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK  / 1 Anmäld
Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK  / 1 Anmäld
Granska lag Isabelle Lundgren & Lova Andersson STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Severin Kohnic Mirmaleksani & Ida Talic MölDK  / 0 Struken
Standard Par C-klass Adult / Senior
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK  / 3 Anmäld
Granska lag Nils Wiberg & Annika Borgström IMPE  / 5 Anmäld
Granska lag Stefan Erikson & Marie Staberg Martinsson MölDK  / 2 Efteranmäld
Granska lag Jonas Adolfsson & Sandra Pedersen MölDK  / 5 Anmäld
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Per Perzon & Elisabet Öhrn MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Andersson & Liina Uhrgård Savolainen MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Wilmer Johansson & Miranda Ragnar MölDK  / 0 Struken
Standard Par B-klass Junior / Youth
Granska lag Joar Clasen & Vlada Vorobets MAGIC / ADK  / 3 Anmäld
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm SSDK  / 3 Anmäld
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 0 Struken
Granska lag William de Forest & Selma Bild SSDK  / 1 Struken
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Felix Norén & Nelly Ekstrand SSDK  / 2 Anmäld
Granska lag Wille Kuha & Maria Bighiu ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Koolman & Emma Matsson MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC  / 5 Struken
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK  / 6 Anmäld
Granska lag Anders Näslund & Carin Raabe MAGIC  / 6 Anmäld
Granska lag Reidar Eriksen & Camilla Näslund MölDK  / 1 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC  / 1 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Björn Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Bengt Berg & Anne Karlsson NYCK  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED  / 0 Anmäld
Granska lag Nick Streuli & Wilma Enander IMPE  / 0 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC  / 0 Anmäld
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-08-15 E-post info@cogwork.se