Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Bookings

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Datum: 2022-11-26,
Tävling: 2022-11-26 SM i Standard, Latin & 10-dans/SSDC

Row 1 - 50 av 316
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2022-11-26,
Tävling: 2022-11-26 SM i Standard, Latin & 10-dans/SSDC

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Jack Puranen & Isabella Hägermark ABLC  / 4 Anmäld
Granska lag Yehor Griga & Izabela Palej ABLC  / 2 Anmäld
Granska lag Alexandr Riznychenko & Sofia Kotchoubey ABLC  / 2 Anmäld
Granska lag Antonio Wribing & Angelina Wribing ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Jacob Owens Hasselquist & Giselle Parnfors ÖDK  / 0 Anmäld
Granska lag Gordon Berg & Bianca Berg ÖDK  / 0 Anmäld
Granska lag Axel Engström & Lydia Magnusson ÖDK  / 0 Anmäld
Granska lag Maximilian Parnfors & Beatrice Parnfors ÖDK  / 0 Struken
Standard Duo E-klass Barn / Junior
Granska lag Alicia Marimaa & Matilda Bengtsson STDK  / 2 Anmäld
Granska lag Ellen Beijbom & Evanna-Izabella Molnar MÄLAR  / 0 Anmäld
Granska lag Isabella Lennqvist & Lavinia Kohlin MÄLAR  / 0 Struken
Standard Par E-klass Youth / Adult
Granska lag Martin Lundman & Lena Youhanan ADK  / 3 Anmäld
Granska lag Danai Pilawan & Elissa Holm ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Valdemar Mörneson & Naemi Lundström ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Ester Borg & Dylan Mc Cabe ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Stergos Pafiakis & Alice Arocha Blomqvist ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Manuel Arhusiander & Svea Mangili ADK  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Duo D-klass Barn
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK  / 3 Anmäld
Granska lag Cornelia Bild & Ester Farmanbar STDK  / 1 Anmäld
Granska lag Joline Andersson & Therese Löwenthal STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Agnes Andersson & Amilia Holm STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Melker Skoglund & Ingrid Svensson MAGIC  / 0 Struken
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 2 Anmäld
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK  / 2 Anmäld
Granska lag Alexander Uzlenkov & Valentina Markus SSDK  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Youth / Senior / Adult
Granska lag Hugo Björnberg & Isa Wictorin MÄLAR  / 2 Anmäld
Granska lag Lobo Olsson & Josefin Westborg GED  / 1 Anmäld
Granska lag Filip Saltvik & Sofie Svennungsson GED  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC  / 5 Anmäld
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 5 Anmäld
Standard Par C-klass Junior / Youth
Granska lag Kateryna Skovpen & Andrii Kostenko ÖDK  / 1 Anmäld
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC  / 2 Anmäld
Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE  / 1 Anmäld
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK  / 2 Struken
Standard Par C-klass Adult / Senior
Granska lag Isak Sagnell & Mansi Rindeström SSDK  / 1 Anmäld
Granska lag Jörgen Fält & Yvonne Ihlbom MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Lantz & Maria Lantz Ackes  / 2 Struken
Standard Par C-klass Grand Senior
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 5 Anmäld
Granska lag Leif Berndtsson & Anneli Gustavsson MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Claes Fransson & Erica Dahlquist MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Molin MAGIC  / 3 Anmäld
Granska lag Jonatan Stenmark & Ingrid Uhlén TYRESÖ  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm SSDK  / 6 Anmäld
Granska lag William de Forest & Selma Bild SSDK  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 5 Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Mindaugas Juodenas & Ekaterina Roshchenya Johansson GED  / 2 Anmäld
Granska lag Reidar Eriksen & Camilla Näslund MölDK  / 5 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC  / 3 Anmäld
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2022-12-07 E-post info@cogwork.se