Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Bookings

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej,
Datum: 2023-03-18,
Tävling: 2023-03-18 Elite Dance Spring trophy 2023

Row 1 - 38 av 38
Gå till slutet
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2023-03-18,
Tävling: 2023-03-18 Elite Dance Spring trophy 2023

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Solo E-klass Senior
Granska lag Weronica Frohm MAGIC Anmäld
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK 3 Anmäld
Standard Solo D-klass Senior
Granska lag Svetlana Corneliuson MAGIC 1 Anmäld
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK 2 Preliminär
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 2 Preliminär
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK Anmäld
Standard Solo C-klass Youth
Granska lag Linnea Erhardsson STDK Preliminär
Standard Solo C-klass Adult
Granska lag Isabelle Lundgren STDK Preliminär
Granska lag Lova Andersson STDK 1 Preliminär
Granska lag Sanna Hansson STDK Preliminär
Granska lag Emma Wandel STDK 1 Preliminär
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC Anmäld
Standard Par B-klass Grand Senior
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK 3 Anmäld
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA Anmäld
Standard Par A-klass Grand Senior
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK Anmäld
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC Anmäld
Latin Solo E-klass Senior
Granska lag Weronica Frohm MAGIC Anmäld
Latin Par D-klass Youth
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK 3 Anmäld
Latin Solo D-klass Adult
Granska lag Johanna Gandemo MAGIC Anmäld
Latin Solo D-klass Senior
Granska lag Svetlana Corneliuson MAGIC 1 Anmäld
Latin Par C-klass Junior
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK Anmäld
Latin Par C-klass Youth
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK 4 Preliminär
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 2 Preliminär
Latin Solo C-klass Youth
Granska lag Isa Wictorin MÄLAR 2 Preliminär
Granska lag Linnea Erhardsson STDK Preliminär
Latin Solo C-klass Adult
Granska lag Isabelle Lundgren STDK Preliminär
Granska lag Lova Andersson STDK 2 Preliminär
Granska lag Sanna Hansson STDK Preliminär
Granska lag Emma Wandel STDK 1 Preliminär
Latin Par B-klass Adult
Granska lag Darius Banevicius & Justyna Czaplicka MAGIC 4 Anmäld
Latin Par B-klass Grand Senior
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 3 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK Anmäld
Latin Par A-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC Anmäld
Latin Solo A-klass Junior
Granska lag Molly Hansson MAGIC Anmäld
Latin Solo A-klass Youth
Granska lag Gregory Toro MAGIC Anmäld
Latin Solo A-klass Adult
Granska lag Nicki Wictorin MÄLAR Preliminär
Gå till början

© Dans.se 2023-02-09 E-post info@cogwork.se