Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-01-25
,
Tävling: 2020-01-25 Stockholm Stars Dance Championships

Row 1 - 50 av 212
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-01-25,
Tävling: 2020-01-25 Stockholm Stars Dance Championships

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK  / 1 Anmäld
Granska lag Santino Basagni & Matilda Helander ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Junior / Youth
Granska lag Leon Cotter & Sallie Lundmark BIRKA  / 2 Anmäld
Granska lag Fredrik Löfgren & Evelina Mossberg GED  / 0 Anmäld
Granska lag Vide Lantz & Lilje Lantz Ackes  / 0 Preliminär
Granska lag Gabriel Cuénant & Hilma Bergström TÄBY  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Duo D-klass Barn
Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Julia Zhybchyn & Matilda Bingmert ADK  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 2 Anmäld
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Mahrcus Forlini & Maya Forlini SSDK  / 3 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA  / 0 Anmäld
Granska lag Jonatan Stenmark & Elise Lindberg TYRESÖ  / 2 Struken
Standard Par D-klass Youth / Duo D-klass Youth
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK  / 2 Anmäld
Granska lag Mansi Rindeström & Sara Fjälling BIRKA  / 2 Anmäld
Standard Par D-klass Adult / Duo D-klass Adult
Granska lag Tobias Nåsell & Natalia Blonski SSDK  / 1 Anmäld
Granska lag Linnea Grönberg & Therese Anglebjer Ojala BIRKA  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Par C-klass Junior / Duo C-klass Junior
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK  / 3 Anmäld
Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC  / 1 Anmäld
Granska lag Isobel Landqvist & Stina Lindström MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK  / 0 Anmäld
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Youth / Duo C-klass Youth
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 6 Anmäld
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA  / 2 Anmäld
Granska lag Astrid Leffler & Lisa Forslund BIRKA  / 2 Anmäld
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Kaspar Olsson & Miranda Bacchus TÄBY  / 0 Struken
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 4 Anmäld
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ  / 1 Anmäld
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Malte Siberg & Sabina Delic MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC  / 5 Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK  / 2 Anmäld
Granska lag Martin Widén & Maud Widén ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost NYCK  / 0 Anmäld
Granska lag Klas Rosendahl & Catharina Rosendahl TÄBY  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Lantz & Maria Lantz Ackes  / 0 Preliminär
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Hans Jenséus & Ulrika Jenséus MölDK  / 0 Anmäld
Granska lag Mats Gillberg & Sandra Erlund TÄBY  / 0 Struken
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE  / 5 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 3 Anmäld
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-08-06 E-post info@dans.se