Dans.se

Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-02-15
,
Tävling: 2020-02-15 Trolldansen GP

Rad 1 - 50 av 117
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Använda filteralternativ Presentation Ändra många rader samtidigt Urval Granska och ändra filteralternativ Visade kolumner Spara filter Hjälp om listfunktionerna Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-02-15,
Tävling: 2020-02-15 Trolldansen GP

Tävlande Tävlar för AUP Bokning
Bugg Ungdom B
Granska lag Charlie Ölund & Alva Moström RING Anmäld
Bugg Junior B
Granska lag Elias Corlin & Hanna Ardbäck MAR / ENA 1 Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Lars-Erik Svonni & Helen Svonni DGFK Anmäld
Granska lag Erik Hermansson & Jennie Hermansson ÖBRK 2 Anmäld
Granska lag Ny/nytt UDI 3 Anmäld
Granska lag Ny/nytt UBSS Anmäld
Granska lag Jörgen Freidmann & Susanna Freidmann ENA 1 Preliminär
Granska lag Pär Attermo & Pia Attermo NSW 2 Anmäld
Granska lag Herman Hedlund & Zandra Lundmark SDK Anmäld
Granska lag Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC 4 Anmäld
Granska lag Johan Hammarstedt & Lotta Krohn ENA Preliminär
Granska lag Kenneth Augustsson & Åsa Klintberg DKDM Anmäld
Granska lag Lars Löfquist & Annika Löfquist GRRC Anmäld
Granska lag Ulf Syvertsen & Linda Chadell NSW Anmäld
Granska lag Ny/nytt UDI Anmäld
Granska lag Hans Sundin & Jenny Sundell ÖBRK Anmäld
Granska lag Erik Engel & Harriet Engel GRRC Anmäld
Granska lag Ny/nytt UBSS Anmäld
Granska lag Magnus Klingvall & Sofia Wessman ENA 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt UDI Anmäld
Granska lag Örjan Björkman & Ann Hagberg ENA Preliminär
Granska lag Jimmy Andersson & Hanna Vendin Andersson GRRC 3 Anmäld
Bugg Vuxen B
Granska lag Fredric Vestin & Camilla Lindström UMDK 2 Anmäld
Granska lag Eric Lindberg & Victoria Smårs UBSS Anmäld
Granska lag Simon Jonasson & Frida Kopparmalms NIMB Anmäld
Granska lag Johannes Grafström & Elin Persson NSW Anmäld
Granska lag Pontus Nordin & Anna Morgansdotter UDI 5 Anmäld
Granska lag Emil Norberg & Annacarin Sjöholm GRRC 2 Anmäld
Granska lag Marcus Filipsson & Alice Ragnarsson FLBS 3 Anmäld
Granska lag Johan Åberg & Therese Hansson EBBA 4 Anmäld
Granska lag Pontus Sjöqvist & Anna Bäärnhielm ÖBRK 1 Anmäld
Granska lag Mats Andersson & Hanna Nilsson NSW Anmäld
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt ALT / UBSS Anmäld
Granska lag Jimmy Mårdberg & Julia Lauri NSW 5 Anmäld
Granska lag Ny/nytt NODF / UBSS Anmäld
Granska lag Martin Bellskog & Jessica Fältman UBSS Anmäld
Granska lag William Nälsén & Amanda Unnerstedt ENA 4 Preliminär
Granska lag Ny/nytt GRRC Anmäld
Granska lag Elliott Ching & Emma Nyström RING 5 Anmäld
Granska lag Benjamin Ching & Ida Nyström RING 3 Anmäld
Granska lag Anton Nordlander & Isabell Mixter ALT 2 Anmäld
Granska lag Martin Nilsson & Lisa Lundström ÄDD Preliminär
Granska lag Ny/nytt LSDK / NODF Anmäld
Granska lag Hugo Svenberg & Emma Corlin ENA / MAR Preliminär
Granska lag Ludwig Pålsson & Mimmie Edlund UMDK 2 Anmäld
Bugg 35+ A
Granska lag Ny/nytt ALT 8 Anmäld
Granska lag Lars Brunnström & Helén Brunnström ALT 2 Anmäld
Granska lag Håkan Hellström & Kerstin Larsson NSW 11 Anmäld
Granska lag Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-01-22 E-post info@dans.se