Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2019-11-16
,
Tävling: 2019-11-16 Alemana Cup GP

Row 1 - 50 av 221
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2019-11-16,
Tävling: 2019-11-16 Alemana Cup GP

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par A-klass Junior / Youth
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Hurt & Amanda Purje TÄBY  / 0 Efteranmäld
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Dawid Kaleta & Paulina Sara Karkosik GED  / 0 Anmäld
Granska lag Sam Fakhraie Ardekani & Fanny Sandegren BIRKA  / 0 Anmäld
Granska lag Philip Raabe & Christine Dyck Brammer SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag William Lindgren Stauch & Julia Hallberg BIRKA  / 0 Anmäld
Granska lag Arvid Eriksson & Elin Thyselius SSDK  / 0 Anmäld
Granska lag Raffaele Gesmundo & Ida Sund ADK  / 0 Struken
Standard Par A-klass Senior
Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED  / 0 Efteranmäld
Granska lag Perry Ohlsson & Anita Olsson GED  / 0 Anmäld
Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY  / 0 Efteranmäld
Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC  / 0 Struken
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE  / 3 Anmäld
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 6 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 2 Anmäld
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK  / 0 Anmäld
Granska lag Joar Clasen & Felicia Bernholtz MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED  / 4 Anmäld
Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED  / 0 Anmäld
Granska lag Vilhelm Tagaeus & Lizet Schoultz-Ernelind GED  / 0 Anmäld
Granska lag Markus Schellenberger & Petra Claesson MAGIC  / 0 Struken
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Thomas Winkler & Katrin Kortsdottir ADK  / 3 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC  / 4 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 1 Anmäld
Granska lag Tomasz Czekanski & Evita Johles TYRESÖ  / 0 Anmäld
Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK  / 2 Anmäld
Granska lag Ronnie Tengroth & Maria Tengroth DSW  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW  / 0 Anmäld
Granska lag Bengt Berg & Anne Karlsson NYCK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Junior
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 5 Anmäld
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK  / 1 Anmäld
Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC  / 0 Anmäld
Granska lag Kaspar Olsson & Miranda Bacchus STDK  / 0 Efteranmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC  / 1 Anmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ  / 0 Anmäld
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC  / 2 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA  / 2 Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-06-04 E-post info@dans.se