Dans.se

Logga in
Select language
Start Hjälp

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Förbund
Tävling

Tävlar för

Datumintervall

Gren

Placering

Startklass

Row 1 - 50 av 218
Gå till slutet av tabellen << < 1 >   Visar använda filtervillkor i kompakt format Visar använda filtervillkor med kontroller Återta sparade filtervillkor eller återställ till standardfilter Spara aktuella filtervillkor

Papperskorg: Nej,
Datum: 2019-11-16,
Tävling: 2019-11-16 Alemana Cup GP

Team Competes for APP Game Reg Status
Standard Par A-klass Junior / Youth
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC Anmäld
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC Anmäld
Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK Anmäld
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED Anmäld
Granska lag Ny/nytt TÄBY Efteranmäld
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK Anmäld
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Sam Fakhraie Ardekani & Fanny Sandegren BIRKA Anmäld
Granska lag Dawid Kaleta & Paulina Sara Karkosik GED Anmäld
Granska lag Ny/nytt BIRKA Anmäld
Granska lag Raffaele Gesmundo & Ida Sund ADK Anmäld
Granska lag Philip Raabe & Christine Dyck Brammer SSDK Anmäld
Granska lag Arvid Eriksson & Elin Thyselius SSDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Standard Par A-klass Senior
Granska lag Perry Ohlsson & Anita Olsson GED Anmäld
Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK Anmäld
Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC Anmäld
Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED Efteranmäld
Granska lag Ny/nytt TÄBY Efteranmäld
Standard Par B-klass Junior
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 1 Anmäld
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK Anmäld
Granska lag Joar Clasen & Felicia Bernholtz MAGIC Anmäld
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC 1 Anmäld
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt IMPE Anmäld
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC 4 Anmäld
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC 1 Anmäld
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED Anmäld
Granska lag Vilhelm Tagaeus & Lizet Schoultz-Ernelind GED Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC Anmäld
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED 3 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Ronnie Tengroth & Maria Tengroth DSW Anmäld
Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK 2 Anmäld
Granska lag Ny/nytt NYCK Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW Anmäld
Granska lag Ny/nytt ADK Anmäld
Granska lag Tomasz Czekanski & Evita Johles TYRESÖ Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC 2 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK Anmäld
Standard Par C-klass Junior
Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC Anmäld
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK Anmäld
Granska lag Ny/nytt STDK Anmäld
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 3 Anmäld
Granska lag Ny/nytt STDK Efteranmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK Anmäld
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC 1 Anmäld
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC Anmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ Anmäld
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA 1 Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC Anmäld
Granska lag Ny/nytt SSDK Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2019-11-12 E-post info@dans.se