Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-03-22
,
Tävling: 2020-03-22 Rocksulans N-tävling

Row 1 - 50 av 68
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-03-22,
Tävling: 2020-03-22 Rocksulans N-tävling

Team Competes for APP Game Reg Status
Bugg Ungdom C
Granska lag Viktor Apell & Alma Forsberg SOG 2 Preliminär
Bugg Ungdom B
Granska lag Viggo Martinsen & Tyra Lindstedt RS Preliminär
Bugg Junior C
Granska lag Linus Freidmann & Alicia Jacobsson ENA 3 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RING Preliminär
Granska lag Ny/nytt ENA 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt PORT Preliminär
Granska lag Linus Kallin & Lina Myllykangas MBM 2 Preliminär
Bugg Junior B
Granska lag Hugo Johansson & Nova Holmström TSDK / LBRR Preliminär
Bugg Junior A
Granska lag Arvid Jönsson & Elin Löfgren HVD 9 Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Pontus Wikström & Carin Fredholm RS 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RR Anmäld
Granska lag Ny/nytt HVD 2 Preliminär
Granska lag Ny/nytt DFE 2 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Ny/nytt NSW Preliminär
Granska lag Pontus Sjöqvist & Anna Bäärnhielm ÖBRK 1 Anmäld
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK Preliminär
Granska lag Emil Norberg & Annacarin Sjöholm GRRC 2 Preliminär
Granska lag Fredric Vestin & Camilla Lindström UMDK 2 Preliminär
Granska lag Fredrik Munther & Josefin Thunholm DKDM / MÄLAR Preliminär
Bugg Vuxen A / Super-A
Granska lag Andreas Rosenqvist & Antonia Norström UBSS Anmäld
Granska lag Fredrik Siljevik & Pia Andersson MORA / CAN Preliminär
Granska lag Simon Bodin & Emelie Hammarberg ENA Preliminär
Granska lag Torbjörn Sellberg & Linnéa Holm NSDK / DKB Delanmäld
Granska lag Oscar Ågren & Sofia Ärleskog MÄLAR Preliminär
Granska lag Björn Lindman & Maria Johansson BDF Preliminär
Bugg 35+ C
Granska lag Ny/nytt SOG 2 Preliminär
Granska lag Magnus Karlsson & Jeanette Degerskog UBSS Anmäld
Granska lag Göran Richter & Eva Broberg RR 1 Anmäld
Granska lag Lars Agrell & Madeleine Johnsson SOG 1 Preliminär
Granska lag Roger Pettersson & Heidi Bekkholt DKDM 3 Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Jim Svantesson & Ulrika Olzon RS 1 Preliminär
Granska lag Marcus Johansson & Jennie Johansson TSDK Preliminär
Granska lag Ny/nytt UBSS Anmäld
Granska lag Johan Hammarstedt & Lotta Krohn ENA Preliminär
Granska lag Kenneth Augustsson & Åsa Klintberg DKDM Preliminär
Granska lag Ulf Syvertsen & Linda Chadell NSW Preliminär
Granska lag Lars Löfquist & Annika Löfquist GRRC Preliminär
Granska lag Peter Magnusson & Lillemor Jensen Bohman DKB Preliminär
Bugg 35+ A / Super-A
Granska lag Roger Sundin & Kristina Sundin ALT 49 Preliminär
Granska lag Robert Wilhelmsson & Camilla Wilhelmsson RS Preliminär
Granska lag Henrik Jansson & Johanna Kjellgren UBSS 26 Anmäld
Granska lag Lars Brunnström & Helén Brunnström ALT 2 Preliminär
Granska lag Leif Borglund & Britt-Inger Bäverfalk NSW 4 Preliminär
Granska lag Tomas Blom & Helen Eriksson MÄLAR 3 Preliminär
Granska lag Mikael Säfström & Gabriella Säfström ENA Preliminär
Granska lag Tor Rikard Lie & Ragnhild Benum Reiten Dans Trondheim Anmäld
Granska lag Knut-Erik Haug & Mona Engen Ringsaker DK 6 Anmäld
Granska lag Thomas Holmgren & Jenny Nilsson CAN 14 Anmäld
Granska lag Nichlas Bergqvist & Annette Bergqvist Sletten GRRC Preliminär
Granska lag Ny/nytt NSW 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-01-21 E-post info@dans.se