Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-03-21
,
Tävling: 2020-03-21 Challengerstävling i Slow, Engelsk Freestyle, Konstnärligt, Pardans & Artistic Ballroom

Row 1 - 50 av 284
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-03-21,
Tävling: 2020-03-21 Challengerstävling i Slow, Engelsk Freestyle, Konstnärligt, Pardans & Artistic Ballroom

Team Competes for APP Game Reg Status
Slow Solo Brons B1
Granska lag Ny/nytt Uddans Preliminär
Slow Solo Brons B3
Granska lag Ny/nytt Uddans 1 Preliminär
Granska lag Selma Åkerholm Let's Move Preliminär
Slow Solo Brons B4
Granska lag Emmie Flink Uddans 1 Preliminär
Granska lag Agnes Vestlund FLEX 1 Preliminär
Granska lag Leah Gottby Uddans 1 Preliminär
Granska lag Ester Johansson DWSUN 1 Preliminär
Granska lag Juni Budenberg DWSUN Preliminär
Slow Solo Brons J1
Granska lag Astrid Pfeiler Baders Preliminär
Granska lag Nova Christiansen KD Anmäld
Slow Solo Brons J2
Granska lag Ilse Hagman Ackes 1 Preliminär
Granska lag Elvira Hedström FLEX Preliminär
Granska lag Stella Backlin Forsman KD Preliminär
Granska lag Ally-Linn Lundberg Ericson Uddans Preliminär
Granska lag Edith Vestlund LDC Preliminär
Granska lag Elsa Nyström KD Preliminär
Slow Solo Brons J3
Granska lag Wanita Helland Baders 1 Preliminär
Granska lag Maja Gaulitz SDC Preliminär
Slow Solo Brons J4
Granska lag Enna Åkerholm Let's Move Preliminär
Slow Solo Brons U
Granska lag Nike Öfverbeck SDC Preliminär
Slow Solo Brons V
Granska lag Emelie Abefelt Kindahls Preliminär
Slow Solo Silver B2
Granska lag Melina Flink Uddans Preliminär
Granska lag Freja Fehne Let's Move Preliminär
Granska lag Junie Wilén Öjergren Uddans Preliminär
Slow Solo Silver B3
Granska lag Teomina Hjortén DWSUN Preliminär
Slow Solo Silver B4
Granska lag Vendela Geimar Uddans Preliminär
Granska lag Amanda Angrimer FLEX Preliminär
Granska lag Ida Sandberg FLEX Preliminär
Slow Solo Silver J1
Granska lag Jessica Murray Let's Move Preliminär
Granska lag Jasmine Gillespie DWSUN Preliminär
Granska lag Tilde León Edge Uppsala Anmäld
Granska lag Selma Nordin Ackes Preliminär
Slow Solo Silver J2
Granska lag Alma Lindström HD Preliminär
Slow Solo Silver J3
Granska lag Elvira Fernqvist DANSA Preliminär
Granska lag Filippa Jinghall KD 1 Anmäld
Granska lag Greta Sauter SDC Preliminär
Slow Solo Silver J4
Granska lag Tilde Hammargren NDC Preliminär
Slow Solo Silver U
Granska lag Emelie Wetterling Baders Preliminär
Granska lag Linnea Håkansson Sinclairs Gbg 1 Preliminär
Granska lag Caroline Sterner STEPZ Preliminär
Slow Solo Guld B4
Granska lag Ester Lähdet DWSUN Preliminär
Slow Solo Guld J2
Granska lag Julia Ahnegård KD Anmäld
Slow Solo Guld J3
Granska lag Ebba Wall DA Nkpg 1 Preliminär
Granska lag Sofia Hällgren SDC Preliminär
Slow Solo Guld U
Granska lag Emilia Arvidsson Let's Move 1 Preliminär
Granska lag Elin Busk DANSA 1 Preliminär
Granska lag Tilda Steglander U Dance 1 Preliminär
Slow Solo Guld V
Granska lag Elin Sandberg Wilson 1 Preliminär
Slow Solo Champion J
Granska lag Sofia Pikner Laisings Preliminär
Slow Solo Champion V
Granska lag Felicia Dackell Uddans Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-01-21 E-post info@dans.se