Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-08-12
,
Tävling: 2020-08-12 SM i Pardans & Artistic Ballroom

Row 1 - 50 av 208
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-08-12,
Tävling: 2020-08-12 SM i Pardans & Artistic Ballroom

Team Competes for APP Game Reg Status
Danceshow Caribbean Grupp SM J
Granska lag The Mini Rockets Ackes Preliminär
Solo Vals Brons B
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Vals Guld B
Granska lag Molly Hansson DS Magic Anmäld
Solo Vals Guld J
Granska lag Selma Nordin Ackes Preliminär
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 2 Preliminär
Granska lag Ella Alsenlid Ackes Preliminär
Granska lag Ilse Hagman Ackes Preliminär
Granska lag Amanda Svensson Ackes 1 Preliminär
Solo Vals SM V
Granska lag Natalie Safari Knief Ackes Preliminär
Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg Preliminär
Solo Wienervals Brons B
Granska lag Molly Hansson DS Magic 1 Anmäld
Solo Wienervals Brons J
Granska lag Ilse Hagman Ackes 1 Preliminär
Solo Wienervals Guld J
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 1 Preliminär
Solo Wienervals Guld V
Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg 2 Preliminär
Solo Quickstep Brons Barn
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Quickstep Brons Junior
Granska lag Ilse Hagman Ackes 1 Preliminär
Solo Quickstep Guld Barn
Granska lag Molly Hansson DS Magic Anmäld
Solo Quickstep Guld Junior
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory 2 Preliminär
Solo Quickstep Guld Vuxna
Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg 1 Preliminär
Solo Quickstep SM Junior
Granska lag Amanda Svensson Ackes Preliminär
Solo Quickstep SM Vuxna
Granska lag Natalie Safari Knief Ackes Preliminär
Solo Chacha Brons Barn
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Granska lag Leo Hallman Skäre Ackes Preliminär
Granska lag Olivia Åberg Dance Factory Preliminär
Solo Chacha Brons Junior
Granska lag Freia Gyllström MALINS Preliminär
Solo Chacha Brons Vuxna
Granska lag Selma Löfgren Sinclairs Dala 1 Preliminär
Solo Chacha Guld Barn
Granska lag Molly Hansson DS Magic 2 Anmäld
Solo Chacha Guld Junior
Granska lag Lovisa Eklund Ackes Preliminär
Granska lag Felicia Ekman Ackes Preliminär
Granska lag Greta Sauter SDC Preliminär
Granska lag Kelly Seger Dance Factory Preliminär
Granska lag Isa Wictorin DSH Preliminär
Granska lag Olivia Fisher DWSUN 1 Preliminär
Granska lag Selma Nordin Ackes 2 Preliminär
Granska lag Ella Alsenlid Ackes 1 Preliminär
Granska lag Ilse Hagman Ackes 1 Preliminär
Granska lag Amanda Svensson Ackes 2 Preliminär
Solo Chacha Guld Vuxna
Granska lag Selma Ernestrand Athletic Preliminär
Granska lag Johanna Österström Sinclairs Gbg 1 Preliminär
Granska lag Ida Danielsson Sinclairs Dala Preliminär
Solo Chacha SM Junior
Granska lag Ingrid Uhlén Dance Factory Preliminär
Solo Chacha SM Vuxna
Granska lag Natalie Safari Knief Ackes Preliminär
Granska lag Nora Ernestrand Athletic Preliminär
Granska lag Nicki Wictorin DSH Preliminär
Solo Samba Brons B
Granska lag Filippa Eriksson Ackes Preliminär
Solo Samba Brons J
Granska lag Lovisa Eklund Ackes Preliminär
Granska lag Felicia Ekman Ackes 1 Preliminär
Granska lag Kelly Seger Dance Factory Preliminär
Granska lag Isa Wictorin DSH 1 Preliminär
Granska lag Ilse Hagman Ackes 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-06-01 E-post info@dans.se