Dans.se

Select language
Logga in
Start

Anmälningar till kommande tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par/trior, klubbar mm
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-12-05
,
Tävling: 2020-12-05 Pepparkaksbuggen

Row 1 - 50 av 76
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-12-05,
Tävling: 2020-12-05 Pepparkaksbuggen

Team Competes for APP Game Reg Status
Bugg Vuxen Super-A
Granska lag Benjamin Österlund & Angelica Källström UBSS Anmäld
Granska lag Simon Hellström & Linnéa Hessel GRRC Preliminär
Granska lag Stefan Harrius & Hanna Kupljen UBSS Preliminär
Bugg Vuxen A
Granska lag Emil Dessle & Elin Gåveby UBSS Anmäld
Granska lag Jimmy Mårdberg & Julia Lauri NSW Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Johannes Grafström & Elin Persson NSW Preliminär
Granska lag Filip Lindqvist & Sofie Svensson NSW Preliminär
Granska lag Jimmy Mattbäck & Cecilia Lindman ALT / UBSS 1 Delanmäld
Granska lag Emil Norberg & Annacarin Sjöholm GRRC 3 Preliminär
Granska lag Martin Månsson & Sara Ehrlund NSW Preliminär
Granska lag Ny/nytt UBSS / DKB Anmäld
Granska lag Marcus Bergqvist & Sanna Klaman GRRC / NSW Preliminär
Granska lag Peter Mårtensson & Ida Åslund ENA Preliminär
Bugg 35+ Super-A
Granska lag Henrik Jansson & Johanna Kjellgren UBSS 27 Anmäld
Granska lag Tony Wallin & Tina Wallin GRRC 28 Preliminär
Granska lag Robert Kaland & Jana Sondell CAN / UBSS 40 Anmäld
Granska lag Magnus Vedin & Nina Hammarberg ALT 36 Preliminär
Granska lag David Wadbrant & Caroline Wadbrant NSW 22 Preliminär
Bugg 35+ A
Granska lag Christoffer Persson & Jessika Nilsson GRRC Preliminär
Granska lag Leif Borglund & Britt-Inger Bäverfalk NSW 4 Preliminär
Granska lag Andreas Sundberg & Victoria Sundberg NSW 12 Preliminär
Granska lag Mikael Säfström & Gabriella Säfström ENA Anmäld
Granska lag Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC Preliminär
Granska lag Mikael Ekström & Katarina Ekström MÄLAR 1 Preliminär
Granska lag Nichlas Bergqvist & Annette Bergqvist Sletten GRRC Preliminär
Granska lag Lars Fältman & Suzanne Fältman UBSS 4 Anmäld
Granska lag Leif Hansson & Birgitta Pettersson GRRC Preliminär
Granska lag Hans Olof Lundin & Heléne Vigebjörk GRRC 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt NSDK / GRRC Delanmäld
Granska lag Mikael Karlström & Christina Karlström GRRC Preliminär
Granska lag Thomas Börjesson & Vivianne Börjesson ENA Preliminär
Bugg Vuxen C
Granska lag Rickard Engström & Rebecca Sandström GRRC Preliminär
Granska lag Andréas Svanbäck & Emilia Nilsson ENA Preliminär
Granska lag Ny/nytt NSW Preliminär
Granska lag Fredrik Frenning & Anna Engstrand MAR Preliminär
Granska lag Ny/nytt DKDM 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt NSW / UBSS Delanmäld
Granska lag Rasmus Jakobsson & Rebecka Nyström RS 1 Preliminär
Granska lag Ny/nytt UBSS Anmäld
Granska lag Ny/nytt NSW Preliminär
Bugg 35+ B
Granska lag Peter Magnusson & Lillemor Jensen Bohman DKB Anmäld
Granska lag Lars-Erik Svonni & Helen Svonni ODK Preliminär
Granska lag Kenneth Augustsson & Åsa Klintberg DKDM Preliminär
Granska lag Pär Attermo & Pia Attermo NSW 2 Preliminär
Granska lag Cenny Walther & Carina Cordula BL / EBBA 1 Delanmäld
Granska lag Bobo Ostojic & Katarina Engström NSW 5 Preliminär
Granska lag Jörgen Freidmann & Susanna Freidmann ENA 1 Anmäld
Granska lag Lars Lundkvist & Monica Lundkvist BL Anmäld
Granska lag Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC 1 Preliminär
Granska lag Magnus Klingvall & Sofia Wessman ENA 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-10-20 E-post info@dans.se