Dans.se

Logga in
Select language
Start Hjälp

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Förbund
Tävling

Tävlar för

Datumintervall

Gren

Placering

Papperskorg: Nej

Villkor som tillämpats vid sökningen

Papperskorg: Nej
Gå till slutet av tabellen << < 1 >   Row 1 - 50 av 361606


StartGameClass Team Competes for Res APP Game Reg Status
190223 Stars of Tomorrow GP (Stockholm)
Vals Barn Granska lag Leia Hjerpe & Molly Hansson MAGIC  / 0 Anmäld
Vals Barn Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool ABLC  / 0 Anmäld
Vals Barn Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson Q&Q  / 0 Anmäld
Vals Barn Granska lag Ny/nytt ADK  / 0 Anmäld
Vals Junior Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK  / 0 Anmäld
Vals Junior Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson STDK  / 0 Anmäld
Vals Junior Granska lag Ny/nytt BIRKA  / 0 Anmäld
Vals Junior Granska lag Mahrcus Forlini & Maya Forlini SSDK  / 0 Anmäld
Vals Junior Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA  / 0 Anmäld
Vals Junior Granska lag Jonatan Stenmark & Elise Lindberg TYRESÖ  / 0 Efteranmäld
Vals Youth / Senior Granska lag Ny/nytt TÄBY  / 0 Anmäld
Vals Youth / Senior Granska lag Ny/nytt SSDK  / 0 Anmäld
Tango Barn / Junior Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool ABLC  / 0 Anmäld
Tango Barn / Junior Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson STDK  / 0 Anmäld
Tango Barn / Junior Granska lag Ny/nytt BIRKA  / 0 Anmäld
Tango Barn / Junior Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA  / 0 Anmäld
Quickstep Barn Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool ABLC  / 0 Anmäld
Quickstep Barn Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson Q&Q  / 0 Anmäld
Quickstep Barn Granska lag Leia Hjerpe & Molly Hansson MAGIC  / 0 Anmäld
Quickstep Junior Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson STDK  / 0 Anmäld
Quickstep Junior Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK  / 0 Anmäld
Quickstep Junior Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA  / 0 Anmäld
Quickstep Junior Granska lag Ny/nytt BIRKA  / 0 Anmäld
Standard C-klass Barn Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC  / 0 Anmäld
Standard C-klass Barn Granska lag Axel Tulldahl & Selma Bild STDK  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Isobel Landqvist & Stina Lindström MölDK  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Jonas Sahlin & Claudia Honkanen TYRESÖ  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior Granska lag Carl Tagaeus & Filippa Thiger GED  / 5 Anmäld
Standard C-klass Youth Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA  / 0 Anmäld
Standard C-klass Youth Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ  / 0 Anmäld
Standard C-klass Youth Granska lag Felix Norén & Jasmin Almberg SSDK  / 3 Anmäld
Standard C-klass Youth Granska lag Alva Teodorovic & Elin Björkström BIRKA  / 0 Anmäld
Standard C-klass Adult Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg Q&Q  / 0 Anmäld
Standard C-klass Adult Granska lag Ny/nytt ADK  / 0 Anmäld
Standard C-klass Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 1 Anmäld
Standard C-klass Adult Granska lag Robin Carlberg & Annefrid Osmansky Q&Q  / 0 Efteranmäld
Standard C-klass Adult Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED  / 0 Anmäld
Standard C-klass Adult Granska lag Vilhelm Tagaeus & Lizet Schoultz-Ernelind GED  / 3 Anmäld
Standard C-klass Senior Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 1 Anmäld
Standard C-klass Senior Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 3 Anmäld
Standard C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm Q&Q  / 0 Anmäld
Standard C-klass Senior Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC  / 0 Anmäld
Standard C-klass Senior Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm Q&Q  / 0 Anmäld
Cha-Cha Barn Granska lag Ny/nytt ADK  / 0 Anmäld
Cha-Cha Barn Granska lag Loa Märs & Svea Hallgren GED  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2019-02-23 E-post info@dans.se