Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
T.o.m.: 2020-10-25

Row 1 - 50 av 422451
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
T.o.m.: 2020-10-25

StartGameClass Team Competes for Res APP Game Reg Status
201024 Gemensamt DM VSDSF/VDSF DoHH (INSTÄLLD!), Fjällbacka
Disco Solo Youth Granska lag Linnea Fredriksson ARTD  / 0 Preliminär
Slowdance Solo Youth Granska lag Linnea Fredriksson ARTD  / 0 Preliminär
201024 Gemensamt DM VSDSF/VDSF BRR (INSTÄLLD!), Fjällbacka
Boogie Woogie 35+ Granska lag Daniel Rolin & Golda Einstein BDF  / 0 Preliminär
Bugg Vuxen Granska lag Karl Lettenström & Elizabeth Lindström RS  / 0 Preliminär
Bugg 35+ Granska lag Peter Magnusson & Lillemor Jensen Bohman DKB  / 0 Preliminär
Bugg 35+ Granska lag David Widell & Sara Holmberg DKB  / 0 Preliminär
Bugg 35+ Granska lag Carl-Johan Sivertsson & Jenny Johansson BDF  / 0 Preliminär
Bugg 35+ Granska lag Pierre Larsson & Madelene Zackrisson DKB  / 0 Preliminär
Bugg 35+ Granska lag Thomas Holmgren & Jenny Nilsson CAN  / 0 Anmäld
Bugg 35+ Granska lag Daniel Rolin & Golda Einstein BDF  / 0 Preliminär
201017 Helsingborg Trophy
Standard Par E-klass Barn Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC 1  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt MAGIC 2  / 0 Preliminär
Standard Par E-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 2 Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Senior Granska lag Ny/nytt MölDK 1  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Senior Granska lag Ny/nytt MölDK 2  / 0 Preliminär
Standard Par E-klass Senior Granska lag Ny/nytt MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Solo D-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1  / 0 Preliminär
Standard Par D-klass Barn / Solo D-klass Barn Granska lag Ny/nytt IMPE 2  / 0 Preliminär
Standard Par D-klass Barn / Solo D-klass Barn Granska lag Sofia Juciute IMPE  / 1 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Solo D-klass Barn Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Solo D-klass Barn Granska lag Esther Hiller IDSK  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC 1  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt IMPE 2  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC 3  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Senior Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK 4  / 3 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC 5  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK 6  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt ? / ADK 7  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 5 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 4 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Nils Wiberg & Annika Borgström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC S  / 0 Struken
Standard Par B-klass Junior Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 1  / 5 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Ny/nytt MAGIC 2  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Junior Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC 3  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth / Adult Granska lag Ny/nytt BIRKA 1  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Youth / Adult Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC 2  / 2 Anmäld
Standard Par B-klass Youth / Adult Granska lag Ny/nytt ADK 3  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 3 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-10-25 E-post info@dans.se