Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
T.o.m.: 2021-10-22

Row 1 - 50 av 447898
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
T.o.m.: 2021-10-22

StartGameClass Team Competes for Res PP APP Game Reg Status
211016 Helsingborg Trophy 2021
Standard Par E-klass Youth / Par D-klass Senior / Duo D-klass Adult Granska lag Ellionor Huss & Hanna Mattsson TÄBY 1 1  / 1 Anmäld
Standard Par E-klass Youth / Par D-klass Senior / Duo D-klass Adult Granska lag Oscar Nordström & Maria Nord Loft MölDK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Youth / Par D-klass Senior / Duo D-klass Adult Granska lag Andreas Åström & Elise Berglind DSW 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Junior Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE 1 1  / 2 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Junior Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Junior Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn / Junior Granska lag Ivan Baidakov & Olivia Lärka MAGIC 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Duo C-klass Youth Granska lag Erik Ingemarsson & Ebba Nielsen MölDK 1 1  / 4 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Duo C-klass Youth Granska lag Isabelle Lundgren & Lova Andersson STDK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK 1 2  / 6 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jonas Adolfsson & Sandra Pedersen MölDK 2 1  / 3 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK 3 ?  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Perzon & Elisabet Öhrn MölDK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Andreas Andersson & Liina Uhrgård Savolainen MölDK 5 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Stefan Erikson & Marie Staberg Martinsson MölDK 6 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Andersin & Britt-Marie Andersin MölDK S -  / 0 Struken
Standard Par C-klass Barn / Junior Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1 1  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK 3 ?  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior / Youth Granska lag Nick Streuli & Wilma Enander IMPE 1 1  / 5 Anmäld
Standard Par B-klass Junior / Youth Granska lag Felix Norén & Nelly Ekstrand SSDK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior / Youth Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm SSDK 3 ?  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Junior / Youth Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior / Youth Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 1 2  / 7 Anmäld
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK 2 1  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Anders Näslund & Carin Raabe MAGIC 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC 5 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Darius Banevicius & Yulia Mayzel MAGIC S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Adult / Senior Granska lag Carl Koolman & Emma Matsson MAGIC S -  / 0 Struken
Standard Par A-klass Junior / Youth Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED 1 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Junior / Youth Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Junior / Youth Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Junior / Youth Granska lag Adam Mamrák & Emilia Usselmann GED 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Alieksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov TYRESÖ 1 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Simon Hernández Isaksson & Elin Thyselius SSDK 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK S -  / 0 Struken
Standard Par A-klass Senior Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED 1 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Steen Bödker & Johanna Westin MAGIC 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED 5 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK 6 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY 7 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK S -  / 0 Struken
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-10-22 E-post info@cogwork.se