Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-02-29
,
T.o.m.: 2020-09-20
,
Tävling: 2020-02-29 Swedish Open

Row 1 - 50 av 53
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-02-29,
T.o.m.: 2020-09-20,
Tävling: 2020-02-29 Swedish Open

Team Competes for Res PP APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1 -  / 1 Anmäld
Standard Par E-klass Youth
Granska lag Fredrik Löfgren & Evelina Mossberg GED 1 -  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE 1 -  / 2 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC 1 -  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC 1 -  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY 1 1  / 1 Anmäld
Granska lag Carl Koolman & Linnéa Eneberg MAGIC 2 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Malte Siberg & Sabina Delic MölDK 4 -  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 1 1  / 1 Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK 2 -  / 2 Anmäld
Granska lag Klas Rosendahl & Catharina Rosendahl TÄBY 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erland Salekärr & Elisabeth Salekärr MölDK 4 -  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC 2 2  / 3 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 4 1  / 4 Anmäld
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE 5 -  / 5 Anmäld
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE 8 -  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK 1 -  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC 1 1  / 1 Preliminär
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED 2 ?  / 4 Anmäld
Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC 4 ?  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED 1 3  / 5 Anmäld
Granska lag Markus Schellenberger & Petra Claesson MAGIC 2 2  / 2 Anmäld
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC 4 -  / 4 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 5 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tomasz Czekanski & Evita Johles TYRESÖ 6 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW 7 -  / 0 Anmäld
Latin Par E-klass Barn
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1 -  / 1 Anmäld
Latin Par C-klass Barn
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC 3 -  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE 2 1  / 3 Anmäld
Granska lag Kalle Corp & Ida Alfredsson MAGIC 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Tagaeus & Lea Issa GED S -  / 0 Struken
Latin Par C-klass Youth
Granska lag Fredrik Löfgren & Evelina Mossberg GED 1 -  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Adult
Granska lag Konrad Bulanda & Sylwia Bulanda ADK 1 2  / 4 Preliminär
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY 2 1  / 1 Anmäld
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Koolman & Linnéa Eneberg MAGIC 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Malte Siberg & Sabina Delic MölDK 5 -  / 0 Anmäld
Latin Par C-klass Senior
Granska lag Patrik Memborn & Erika Memborn GED 1 2  / 3 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 2 1  / 3 Anmäld
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Klas Rosendahl & Catharina Rosendahl TÄBY 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erland Salekärr & Elisabeth Salekärr MölDK 6 -  / 0 Preliminär
Latin Par B-klass Junior
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 4 -  / 4 Anmäld
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE 5 -  / 4 Anmäld
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE 7 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-09-20 E-post info@dans.se