Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-04-04
,
T.o.m.: 2021-01-19
,
Tävling: 2020-04-04 (SM 10-dans) + Alemana Cup (INSTÄLLD!)

Row 1 - 50 av 160
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-04-04,
T.o.m.: 2021-01-19,
Tävling: 2020-04-04 (SM 10-dans) + Alemana Cup (INSTÄLLD!)

Team Competes for Res APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Ny/nytt ABLC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par E-klass Junior
Granska lag Robin Öhlund & Sofia Pavletsova ABLC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Leon Cotter & Sallie Lundmark BIRKA ITG  / 2 Ej genomförd
Standard Par D-klass Barn
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par D-klass Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE ITG  / 2 Ej genomförd
Standard Par D-klass Youth
Granska lag Ossian Törngren & Therese Anglebjer Ojala BIRKA ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Simon Linder & Mansi Rindeström BIRKA ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK ITG  / 2 Ej genomförd
Standard Par D-klass Adult
Granska lag Tobias Nåsell & Natalia Blonski SSDK ITG  / 1 Ej genomförd
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Mark Riznychenko & Embla Trollvin ABLC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par C-klass Youth
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA ITG  / 2 Ej genomförd
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Malte Siberg & Sabina Delic MölDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA ITG  / 4 Ej genomförd
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ ITG  / 1 Ej genomförd
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost NYCK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Martin Widén & Maud Widén ADK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC ITG  / 5 Ej genomförd
Granska lag Hans Jenséus & Ulrika Jenséus MölDK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC ITG  / 3 Ej genomförd
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE ITG  / 4 Ej genomförd
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE ITG  / 5 Ej genomförd
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par B-klass Youth
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par B-klass Adult
Granska lag Darius Banevicius & Kajsa Jonasson MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Ny/nytt ADK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Bengt Berg & Anne Karlsson NYCK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Markus Schellenberger & Petra Claesson MAGIC ITG  / 2 Ej genomförd
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par A-klass Junior
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par A-klass Youth
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Axel Söderberg & Ida Ahlström MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Arvid Eriksson & Elin Thyselius SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-01-19 E-post info@dans.se