Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-10-17
,
T.o.m.: 2021-04-14
,
Tävling: 2020-10-17 Helsingborg Trophy

Row 1 - 50 av 140
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-10-17,
T.o.m.: 2021-04-14,
Tävling: 2020-10-17 Helsingborg Trophy

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC 1  / 2 1  / 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC 2  / 2 -  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Senior
Granska lag Ny/nytt MölDK 1  / 2 1  / 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MölDK 2  / 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1  / 2 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE 2  / 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Solo D-klass Barn
Granska lag Esther Hiller IDSK 1  / 2 1  / 2 Anmäld
Granska lag Sofia Juciute IMPE 2  / 2 -  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Barn / Junior / Youth / Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA 1  / 6 ?  / 5 Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC 2  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE 3  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC 4  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK 5  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY 6  / 6 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC S  / 6 -  / 2 Struken
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Ny/nytt MAGIC 1  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Nils Wiberg & Annika Borgström IMPE 2  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MAGIC 3  / 7 ?  / 4 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK 4  / 7 ?  / 3 Anmäld
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 5  / 7 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK 6  / 7 ?  / 2 Anmäld
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK 7  / 7 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC S  / 7 -  / 0 Struken
Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK S  / 7 -  / 1 Struken
Standard Par B-klass Junior
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 1  / 3 1  / 6 Anmäld
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC 2  / 3 ?  / 3 Anmäld
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE S  / 3 -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Youth / Adult
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 1  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC 2  / 3 ?  / 2 Anmäld
Granska lag Ny/nytt ADK 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED 1  / 5 ?  / 5 Anmäld
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC 2  / 5 ?  / 2 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 3  / 5 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK 4  / 5 ?  / 3 Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Junior / Youth / Adult
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt TÄBY 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK S  / 5 -  / 0 Struken
Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK S  / 5 -  / 0 Struken
Standard Par A-klass Senior
Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Perry Ohlsson & Anita Olsson GED 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK 4  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Dan Larsen & Maria Thunberg GED S  / 5 -  / 0 Struken
Standard Solo E-klass Barn / Adult
Granska lag Angelina Vins MAGIC 1  / 4 ?  / 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-04-14 E-post info@dans.se