Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2007-05-05
,
T.o.m.: 2021-02-28
,
Tävling: 2007-05-05 Spirbuggen 2007

Row 1 - 50 av 271
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2007-05-05,
T.o.m.: 2021-02-28,
Tävling: 2007-05-05 Spirbuggen 2007

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 1  / 19 3  / 7 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 2  / 19 2  / 6 Preliminär
Granska lag Elias Sandström & Elsa Thiger UDI 3  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Elias Andersson & Stina Sundberg ÖBRK 4  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 5  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Röhlander & Beatrice Norlén NIP 6  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 7  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 8  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH 9  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Olofsson & Johanna Wikner NIP 10  / 19 -  / 2 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 12  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johannes Melander & Mathilda Lindström NIP 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nils-Olov Hamberg & Amanda Eriksson NIP 15  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Norlén & Johanna Röhlander NIP 15  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Bryan Persson & Lisa Kjellberg-Eismar FSÖ 15  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Englund & Stina Nordlander NIP 15  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 15  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Östlund & Elin Sandin RING S  / 19 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Oscar Larsson & Evelina Lundgren SDK 1  / 20 3  / 4 Preliminär
Granska lag Oskar Kyln-Blom & Agnes Nyström GRRC 2  / 20 2  / 4 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 3  / 20 1  / 3 Preliminär
Granska lag Emanuel Andersson & Angelica Persson ÖBRK 4  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 5  / 20 1  / 1 Preliminär
Granska lag Caroline Green & Nadja Milton UDI 6  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Berg & Michaela Lindh UBSS 7  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Linda Nilsson & Lisa Rydelius UDI 8  / 20 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Nathalie Friberg LBS 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Skarpsvärd & Frida Sjöberg LBS 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Östlund & Tiana Byström Narvaez RING 11  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 13  / 20 -  / 1 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Caroline Olofsson NIP 13  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Skarpsvärd & Sofie Zackrisson LBS 13  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Högblom & Maria Jonsson DDK 13  / 20 -  / 3 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 17  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christian Burefjord-Fors & Sara Ek FSÖ 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Wiberg & Caroline Olofsson NIP 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 18  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niko Persson & Matilda Elfving RING S  / 20 -  / 0 Struken
Granska lag Alex Westergren Meucci & Jennifer Westergren UDI S  / 20 -  / 1 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Kevin Carlberg & Tea Dahl DDK 3  / 3 -  / 3 Preliminär
Bugg Barn C / Ungdom D
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 1  / 9 3  / 6 Preliminär
Granska lag Olle Ottoson & Malin Näsström RING 3  / 9 1  / 1 Preliminär
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 4  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sam Sethsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Högvall & Olivia Hildingsson DDK 7  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Nylund & Isabelle Westerlund DDK 9  / 9 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag David Åman & Anette Löf LBS 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Tim Viktorsson & Johanna Borg FLBS 2  / 6 1  / 6 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-28 E-post info@dans.se