Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2006-11-26
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2006-11-26 Altirasnurren 2006

Row 1 - 50 av 222
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2006-11-26,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2006-11-26 Altirasnurren 2006

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Caroline Green & Nadja Milton UDI 1  / 13 3  / 4 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Caroline Olofsson NIP 3  / 13 1  / 3 Preliminär
Granska lag Elias Sandström & Caroline Bygdeson UDI 4  / 13 1  / 2 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 5  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Ljungberg & Hanna Söderkvist ÖBRK 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Röhlander & Beatrice Norlén NIP 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Olofsson & Johanna Wikner NIP 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Högblom & Emilia Jerfsten DDK 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johannes Melander & Cassandra Söderlind NIP 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Albert Olivensjö & Felicia Pärlefalk DDK 1  / 17 3  / 4 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Linnea Näslund ÄDD 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 3  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Sam Sethsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 4  / 17 1  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Höglund & Linda Viklund SPH 5  / 17 -  / 3 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 6  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RING 8  / 17 -  / 5 Preliminär
Granska lag Fredrik Skarpsvärd & Sofie Zackrisson LBS 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Högblom & Louise Ljungström DDK 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 13  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Skarpsvärd & Alexandra Autio LBS 13  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anna Öhman & Frida Eriksson SPH 16  / 17 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Erik Nylund & Isabelle Westerlund DDK 1  / 11 3  / 3 Preliminär
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 2  / 11 2  / 5 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Judith Grahn ÄDD 3  / 11 1  / 2 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 4  / 11 1  / 2 Preliminär
Granska lag Kevin Carlberg & Tea Dahl DDK 5  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Sving & Linnea Jerfsten DDK 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn C / Ungdom D
Granska lag Sebastian Högvall & Olivia Hildingsson DDK 1  / 15 3  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Alfredsson & Clara Smith ÖBRK 2  / 15 2  / 6 Preliminär
Granska lag Niclas Hildingsson & Caroline Ljungquist DDK 3  / 15 1  / 6 Preliminär
Granska lag Pontus Sjöqvist & Julia Oscarsson ÖBRK 4  / 15 1  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 5  / 15 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tim Viktorsson & Johanna Borg FLBS 6  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Jansson & Sandra Svärd OLAND 7  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 8  / 15 -  / 2 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 9  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olle Ottoson & Malin Näsström RING 9  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linnéa Sjökvist & Matilda Elfving RING 11  / 15 -  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 11  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Eriksson & Frida Wiklund SPH 11  / 15 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Holgersson & Sarah Jonsson OLAND 14  / 15 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tim Berggren & Ida Eklund ÄDD 14  / 15 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag Samuel Higberg & Anna Fors LBS 1  / 9 3  / 7 Preliminär
Granska lag Josef Haile & Rebecca Karlstedt NIP 3  / 9 1  / 5 Preliminär
Granska lag David Åman & Anette Löf LBS 4  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Pettersson & Johanna Östgård DDK 6  / 9 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jimmy Skoglund & Emelie Olivensjö DDK 7  / 9 -  / 2 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se