Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2006-02-05
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2006-02-05 Spirbuggen 2006

Row 1 - 50 av 233
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2006-02-05,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2006-02-05 Spirbuggen 2006

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Robin Önhult & Hanna Edin FLBS 1  / 8 3  / 5 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Caroline Olofsson NIP 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Anna Jonsson & Lovisa Sjökvist RING 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag John Swing & Hannele Jerfsten DDK 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Sandström & Caroline Bygdeson UDI 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Högblom & Emilia Jerfsten DDK 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Pontus Höglund & Linda Viklund SPH 3  / 12 3  / 3 Preliminär
Granska lag Simon Nilsson & Elina Nordin FLBS 4  / 12 2  / 2 Preliminär
Granska lag Anna Sjöberg & Emma Sjöberg NIP 5  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jens Ljung & Marie Nordin RING 6  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 7  / 12 -  / 4 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alex Westergren Meucci & Jennifer Westergren UDI 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victoria Karlsson & Victoria Lundgren SPH 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ronny Pettersson & Frida Eriksson SPH 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Glas & Emma Lindström UDI D  / 12 -  / 0 Diskvalificerad
Bugg Barn D
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Kristoffer Thun & Isabella Lockner SPH 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Sving & Linnea Jerfsten DDK 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn C / Ungdom D
Granska lag Peter Hjelm & Amanda Sverin DDK 1  / 14 3  / 0 Preliminär
Granska lag Olle Ottoson & Malin Näsström RING 2  / 14 2  / 0 Preliminär
Granska lag Linnéa Sjökvist & Matilda Elfving RING 3  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Sebastian Högvall & Olivia Hildingsson DDK 4  / 14 1  / 0 Preliminär
Granska lag Peter Berglund & Isabella Grund RING 5  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mathias Åhman & Malin Norberg SPH 6  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 7  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Larsson & Johanna Boman FLBS 9  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Eriksson & Frida Wiklund SPH 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Olsson & Evelina Nilsson SPH 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niclas Hildingsson & Caroline Ljungquist DDK 11  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Tim Viktorsson & Johanna Borg FLBS 14  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Alfredsson & Clara Smith ÖBRK S  / 14 -  / 2 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Anton Boman & Sandra Murbäck FLBS 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag David Vernersson & Josefine From FLBS 2  / 4 -  / 2 Preliminär
Granska lag Niklas Sjökvist & Helena Berglund RING 3  / 4 -  / 2 Preliminär
Granska lag Josef Haile & Rebecca Karlstedt NIP 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Kristoffer Renström & Sofia Andersson SDK 1  / 14 3  / 3 Preliminär
Granska lag Jack Gullbrand & Hanna Edström SDK 2  / 14 2  / 2 Preliminär
Granska lag Christoffer Svahn & Anna Björck NIP 3  / 14 1  / 4 Preliminär
Granska lag Jacob Edin & Elin From FLBS 4  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Joakim Lindgren & Josefine Qvarnström NIP 5  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Sjödin & Linnéa Elfving RING 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Eriksson & Fanny Smedman NIP 7  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Sjödin & Lisa Rydelius UDI 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Udd & Maria Spansk FSÖ 11  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mattias Ångström & Victoria Kämpedal ÖBRK 12  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Ljung & Emelie Nilsson SDK 12  / 14 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se