Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2006-04-22
,
T.o.m.: 2021-03-06
,
Tävling: 2006-04-22 Storsjöbuggen 2006

Row 1 - 50 av 269
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2006-04-22,
T.o.m.: 2021-03-06,
Tävling: 2006-04-22 Storsjöbuggen 2006

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Erik Nylund & Isabelle Westerlund DDK 2  / 12 2  / 5 Preliminär
Granska lag Kevin Carlberg & Tea Dahl DDK 3  / 12 1  / 5 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Caroline Olofsson NIP 5  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 7  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 7  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Olofsson & Johanna Wikner NIP 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stephan Persson & Louise Ljungström DDK 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Högblom & Emilia Jerfsten DDK S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag John Swing & Hannele Jerfsten DDK S  / 12 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag David Åman & Anette Löf LBS 1  / 13 3  / 7 Preliminär
Granska lag Pontus Sjöqvist & Julia Oscarsson ÖBRK 3  / 13 1  / 4 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RING 4  / 13 1  / 2 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 7  / 13 -  / 5 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Högblom & Maria Jonsson DDK 9  / 13 -  / 2 Preliminär
Granska lag Albert Olivensjö & Felicia Pärlefalk DDK 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Persson & Emma Östergård DDK 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sam Sethsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Ljung & Anna Sjöberg RING / NIP 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Samuel Higberg & Anna Fors LBS 1  / 10 3  / 8 Preliminär
Granska lag Andreas Pettersson & Johanna Östgård DDK 2  / 10 2  / 6 Preliminär
Granska lag Martin Forss & Katarina Poggats-Sarri DKKBS 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Alfredsson & Clara Smith ÖBRK 4  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Linnéa Sjökvist & Matilda Elfving RING 5  / 10 -  / 1 Preliminär
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 6  / 10 -  / 1 Preliminär
Granska lag Simon Nilsson & Elina Nordin FLBS 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olle Ottoson & Malin Näsström RING 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Olsson & Evelina Nilsson SPH 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Cecilia Renlund FLBS 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Sving & Linnea Jerfsten DDK S  / 10 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Josef Haile & Rebecca Karlstedt NIP 1  / 5 2  / 4 Preliminär
Granska lag Niklas Sjökvist & Helena Berglund RING 2  / 5 1  / 5 Preliminär
Granska lag Anton Boman & Sandra Murbäck FLBS 3  / 5 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jimmy Skoglund & Emelie Olivensjö DDK 4  / 5 -  / 2 Preliminär
Granska lag Tobias Sundberg & Natalie Carlberg DDK 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Henrik Ivarsson & Katarina Åström ÖBRK 1  / 20 3  / 3 Preliminär
Granska lag Felix Sjödin & Michaela Molin UDI 2  / 20 2  / 2 Preliminär
Granska lag Emil Sjödin & Linnéa Elfving RING 3  / 20 1  / 6 Preliminär
Granska lag Mattias Sålder & Karolina Åhs MORA 4  / 20 1  / 4 Preliminär
Granska lag Tobias Sålder & Ellinor Thomeé MORA 5  / 20 1  / 4 Preliminär
Granska lag Olle Andersson & Linnea Henriksson KBSS 6  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Forsmark & Emma Viklund SDK 7  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Ljung & Emelie Nilsson SDK 8  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mattias Grönoset Kårespång & Nina Ädling MORA 9  / 20 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nils Tegelström & Nina Boman FLBS 9  / 20 -  / 3 Preliminär
Granska lag Mattias Ångström & Victoria Kämpedal ÖBRK 11  / 20 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-06 E-post info@dans.se