Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2007-11-17
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2007-11-17 Luleå GP 2007

Row 1 - 50 av 236
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2007-11-17,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2007-11-17 Luleå GP 2007

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Hampus Hedqvist & Paulina Hedqvist PSW 1  / 16 3  / 7 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 2  / 16 2  / 3 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 3  / 16 1  / 5 Preliminär
Granska lag Felix Landström & Lisette Hjort LBS 4  / 16 1  / 2 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 5  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Skogsberg RING 6  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Wass & Frida Westergren UDI 7  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elsa Thiger & Felicia Johansson UDI 8  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 9  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Wass & Elina Green UDI 10  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 11  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Wingerli & Rebecka Östlund FLBS 12  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag Anton Ämter & Julia Gatu LBS 12  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andre Nilsson & Elin Johansson LBS 14  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Pålsson & Evelina Jakobsson UDI 15  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Fröjd-Wasberg & Hanna Nilsson LBS 16  / 16 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 1  / 16 3  / 7 Preliminär
Granska lag Linda Nilsson & Lisa Rydelius UDI 2  / 16 2  / 4 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RING 3  / 16 1  / 2 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 4  / 16 1  / 3 Preliminär
Granska lag Niko Persson & Matilda Elfving RING 5  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 6  / 16 -  / 1 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 7  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Per Näslund & Hanna Söderkvist ÖBRK 8  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Skarpsvärd & Frida Sjöberg LBS 8  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Dahlberg & Malin Bergdahl PSW 8  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Skarpsvärd & Sofie Zackrisson LBS 11  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pär Forsman & Mari Forsman SDK 12  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 13  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 13  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Sund & Emma Folkeson LBS 15  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Söderlund & Emma Ögren-Johansson SDK 16  / 16 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 3  / 3 -  / 3 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 1  / 8 3  / 5 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 2  / 8 2  / 3 Preliminär
Granska lag Emanuel Andersson & Angelica Persson ÖBRK 3  / 8 1  / 1 Preliminär
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 4  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 5  / 8 -  / 2 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sam Sethsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 7  / 8 -  / 3 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 1  / 3 1  / 3 Preliminär
Granska lag Daniel Alfredsson & Clara Smith ÖBRK 2  / 3 -  / 1 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Judith Grahn ÄDD 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Björn Granström & Amanda Tevell LBS 1  / 10 3  / 3 Preliminär
Granska lag Erik Näslund & Katarina Åström ÖBRK 2  / 10 2  / 2 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Anna Engström ÄDD 3  / 10 1  / 1 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Rebecka Andersson ÖBRK 4  / 10 -  / 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se