Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
Datum: 2007-02-24,
T.o.m.: 2021-07-26,
Tävling: 2007-02-24 Frostdansen 2007

Row 1 - 50 av 247
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2007-02-24,
T.o.m.: 2021-07-26,
Tävling: 2007-02-24 Frostdansen 2007

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 1  / 13 3  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 2  / 13 2  / 4 Preliminär
Granska lag Hampus Hedqvist & Paulina Hedqvist PSW 3  / 13 1  / 3 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 4  / 13 1  / 3 Preliminär
Granska lag Elina Green & Frida Westergren UDI 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Sandström & Caroline Bygdeson UDI 6  / 13 -  / 2 Preliminär
Granska lag Andreas Wingerli & Rebecka Östlund FLBS 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Beyer & Emma Brander FLBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oskar Borgenstål & Lisa Dahl ÄDD 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oskar Lundin & Tua Larsson FLBS 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS S  / 13 -  / 1 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Sam Sethsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 1  / 17 3  / 7 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 3  / 17 1  / 2 Preliminär
Granska lag Alex Westergren Meucci & Jennifer Westergren UDI 4  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emanuel Andersson & Angelica Persson ÖBRK 5  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 6  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Ridderström & Caroline Flodström LBS 7  / 17 -  / 1 Preliminär
Granska lag Rasmus Dyneius & Anne-Li Lindahl RING 7  / 17 -  / 5 Preliminär
Granska lag Oscar Larsson & Evelina Lundgren SDK 7  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linda Nilsson & Lisa Rydelius UDI 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Skarpsvärd & Sofie Zackrisson LBS 11  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Caroline Olofsson NIP 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Stenman & Mari Forsman SDK 16  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Dahlberg & Malin Bergdahl PSW 17  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Caroline Green & Nadja Milton UDI S  / 17 -  / 0 Struken
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 1  / 10 3  / 0 Preliminär
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 2  / 10 2  / 4 Preliminär
Granska lag Tim Viktorsson & Johanna Borg FLBS 3  / 10 1  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Julia Gudmundsson ÄDD 4  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Moa Johansson ÄDD 5  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Judith Grahn ÄDD 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Jeanna Berggren ÄDD 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Nilsson & Elina Nordin FLBS 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Malin Näsström & Matilda Elfving RING 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK S  / 10 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Josef Haile & Rebecca Karlstedt NIP 1  / 3 1  / 6 Preliminär
Granska lag Daniel Alfredsson & Clara Smith ÖBRK 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Vernersson & Josefine From FLBS 3  / 3 -  / 2 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Jimmy Falk & Stina Åkerlund JMK 4  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Felix Sjödin & Viktoria Ledström UDI 1  / 8 3  / 8 Preliminär
Granska lag Pontus Sjöqvist & Julia Oscarsson ÖBRK 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Henrik Ivarsson & Katarina Åström ÖBRK 3  / 8 1  / 5 Preliminär
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-07-26 E-post info@dans.se