Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Inkluderad
,
Datum: 2006-02-11
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2006-02-11 Frostdansen 2006

Row 1 - 50 av 108
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Inkluderad,
Datum: 2006-02-11,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2006-02-11 Frostdansen 2006

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 1  / 12 3  / 3 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Hanna Edin FLBS 2  / 12 2  / 7 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Judith Grahn ÄDD 3  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 4  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 5  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Sandström & Caroline Bygdeson UDI 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 9  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Franzén & Felicia Ramadanovic PSW 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Dahlberg & Malin Bergdahl PSW 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 10  / 12 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Simon Nilsson & Elina Nordin FLBS 1  / 10 3  / 5 Preliminär
Granska lag David Åman & Anette Löf LBS 2  / 10 2  / 2 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 3  / 10 1  / 5 Preliminär
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 4  / 10 -  / 2 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 5  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Linnea Näslund ÄDD 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Erika Karlsson ÄDD 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Stenman & Elin Lindström SDK 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Isaksson & Ulrika Grankvist PSW 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alex Westergren Meucci & Jennifer Westergren UDI S  / 10 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Tim Viktorsson & Johanna Borg FLBS 1  / 7 3  / 3 Preliminär
Granska lag Samuel Higberg & Anna Fors LBS 2  / 7 2  / 2 Preliminär
Granska lag Tim Larsson & Johanna Boman FLBS 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Martin Forss & Katarina Poggats-Sarri DKKBS 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Glas & Emma Lindström UDI 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Berggren & Ida Eklund ÄDD 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Kristoffer Zakrisson & Johanna Fors DKKBS 1  / 11 3  / 3 Preliminär
Granska lag Viktor Henriksson & Linnea Henriksson KBSS 2  / 11 2  / 2 Preliminär
Granska lag Nils Tegelström & Nina Boman FLBS 3  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Sjödin & Viktoria Ledström UDI 4  / 11 1  / 1 Preliminär
Granska lag Kristoffer Renström & Sofia Andersson SDK 5  / 11 -  / 3 Preliminär
Granska lag Jimmy Falk & Stina Åkerlund JMK 6  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jack Gullbrand & Hanna Edström SDK 7  / 11 -  / 2 Preliminär
Granska lag Kristoffer Falk & Emelie Fors DKKBS 8  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Granlund & Anna Engström ÄDD 9  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ralf Nilsson & Isabell Blind DKKBS 9  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Svahn & Anna Björck NIP 9  / 11 -  / 4 Preliminär
Granska lag Jacob Edin & Elin From FLBS S  / 11 -  / 1 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Magnus Eriksson & Tina Bergelin LBS 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Fred Nyström & Ingrid Karlsson LBS 2  / 6 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pekka Ruotanen & Ingalill Nylund LBS 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Inge Söderkvist & Kristina Falk LBS 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars-Gunnar Vähäjärvi & Mervi Sisko Marjetta LBS 5  / 6 -  / 5 Preliminär
Granska lag Owe Öhlander & Elenor Lindberg FLBS 6  / 6 -  / 5 Preliminär
Bugg Vuxen D
Granska lag Christer Andersson & Sandra Åkerman KBSS 1  / 17 3  / 3 Preliminär
Granska lag Magnus Gustafsson & Madelene Fors DKKBS 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se