Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2007-11-03
,
T.o.m.: 2021-03-03
,
Tävling: 2007-11-03 Halloweenbuggen 2007

Row 1 - 50 av 258
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2007-11-03,
T.o.m.: 2021-03-03,
Tävling: 2007-11-03 Halloweenbuggen 2007

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 1  / 23 3  / 4 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Frida Sjöberg LBS 2  / 23 2  / 2 Preliminär
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 3  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Andreas Wingerli & Rebecka Östlund FLBS 4  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 5  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Dahlberg & Paulina Hedqvist PSW 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Sandström & Felicia Johansson UDI 7  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Wass & Frida Westergren UDI 8  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Olofsson & Johanna Wikner NIP 9  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Johan Wass & Elina Green UDI 10  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH 10  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Skogsberg RING 13  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Röhlander & Beatrice Norlén NIP 14  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Teodor Tegelström & Filippa Rådström FLBS 16  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Norlén & Johanna Röhlander NIP 16  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johannes Melander & Mathilda Lindström NIP 20  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Henriksson & Stina Nordlander NIP 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tobias Fliesberg & Alva Järnberg NIP 21  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Björmsjö & Elin Boman FLBS 23  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 1  / 19 3  / 8 Preliminär
Granska lag Emanuel Andersson & Angelica Persson ÖBRK 2  / 19 2  / 6 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RING 3  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Ridderström & Caroline Flodström LBS 4  / 19 1  / 2 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 5  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Nathalie Friberg LBS 6  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Larsson & Evelina Lundgren SDK 8  / 19 -  / 4 Preliminär
Granska lag Oscar Rehnström & Caroline Olofsson NIP 8  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linda Nilsson & Lisa Rydelius UDI 10  / 19 -  / 2 Preliminär
Granska lag Hampus Hedqvist & Ulrika Grankvist PSW 10  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Alexandra Autio LBS 10  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Niklas Andersson & Emmy Andersson NIP 13  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 13  / 19 -  / 1 Preliminär
Granska lag Niko Persson & Matilda Elfving RING 13  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Linnea Näslund ÄDD 13  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 17  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 18  / 19 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 3  / 3 -  / 3 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Sam Sethsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÖBRK 1  / 8 3  / 3 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 3  / 8 1  / 1 Preliminär
Granska lag Sebastian Högvall & Olivia Hildingsson DDK 4  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 5  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 7  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Erik Nylund & Isabelle Westerlund DDK 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 1  / 5 2  / 2 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-03 E-post info@dans.se