Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2014-11-29
,
T.o.m.: 2021-02-25
,
Tävling: 2014-11-29 R-tävling Future Cup - BDF

Row 1 - 31 av 31
Gå till slutet av tabellen
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2014-11-29,
T.o.m.: 2021-02-25,
Tävling: 2014-11-29 R-tävling Future Cup - BDF

Team Competes for Res Game Reg Status
Bugg Barn R
Granska lag Oliwer Hultén & Wilma Gustavsson SKR 1 Anmäld
Granska lag Arvid Jönsson & Elin Löfgren HVD 2 Anmäld
Granska lag Edvin Hansson & Ellen Berglund SKR 3 Anmäld
Granska lag Erik Nord & Maja Forsberg SOG 4 Preliminär
Granska lag Anton Börjesson & Ida Börjesson BDF 6 Efteranmäld
Granska lag Daniel Wikensten & Kristina Wikensten BDF 7 Efteranmäld
Granska lag Lina Johansson & Mathilda Eriksson BDF 8 Efteranmäld
Granska lag Oskar Gustavsson & Elina Andersson HVD 8 Preliminär
Granska lag Sebastian Sundqvist & Tilda Rothén BDF / VBO 8 Preliminär
Granska lag Anton Edman & Amanda Digerstedt SKR 8 Preliminär
Granska lag Jamie Engel & Mirja Bolin HVD 8 Preliminär
Granska lag Vilgot Redin & Sofia Berg BDF 13 Efteranmäld
Granska lag Alva Andersson Fisk & Ida Koskitalo VBO 13 Efteranmäld
Granska lag Agnes Gustafsson & Ängla Kristoffersdotter BDF 13 Efteranmäld
Granska lag Sofia Lövstrand & Sofie Eriksson-Nordén BDF 13 Efteranmäld
Granska lag Tim Syberfeldt & Alma Syberfeldt CAN 13 Anmäld
Granska lag Cecilia Andersson & Maja Rothén VBO 13 Efteranmäld
Granska lag Agnes Isaksson & Ellen Björk SKR 13 Preliminär
Granska lag Alma Österberg & Diva Edström BDF 13 Preliminär
Granska lag Elias Gustavsson & Miina Andersson HVD 13 Preliminär
Granska lag Emma Nord & Matilda West SKR 13 Preliminär
Granska lag Ella Mårtensson & Hanna Lövstrand BDF S Struken
Granska lag Joel Björnsson & Elina Andersson HVD S Struken
Bugg Ungdom R
Granska lag Jesper Höök & Lisa Bertilsson HVD 1 Anmäld
Granska lag Pontus Olsson & Amanda Olsson HVD 2 Anmäld
Granska lag Nils Jonsson & Elin Augustsson CAN 3 Anmäld
Granska lag Daniel Lindblom & Madicken Eliasson BDF 4 Efteranmäld
Granska lag Julia Bergsten & Maria Johansson CAN 5 Anmäld
Granska lag Filip Gustavsson & Joanna Andersson HVD 5 Efteranmäld
Granska lag Carl Ekberg & Gabriella Oskarsson SKR 5 Preliminär
Granska lag Oskar Olsson & Hanna Lövstrand BDF 13 Preliminär
Gå till början av tabellen

© Dans.se 2021-02-25 E-post info@dans.se