Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Inkluderad
,
Datum: 2008-02-16
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2008-02-16 Frostdansen 2008

Row 1 - 50 av 224
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Inkluderad,
Datum: 2008-02-16,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2008-02-16 Frostdansen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 1  / 14 3  / 5 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 2  / 14 2  / 4 Preliminär
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 3  / 14 1  / 3 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 4  / 14 1  / 5 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 5  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Teodor Tegelström & Filippa Rådström FLBS 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 7  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Gustav Wass & Frida Westergren UDI 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Wass & Elina Green UDI 8  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Oscar Beyer & Emma Brander FLBS 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elsa Thiger & Felicia Johansson UDI 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Wingerli & Rebecka Östlund FLBS 12  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Andre Nilsson & Elin Johansson LBS 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Björmsjö & Elin Boman FLBS 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Andreas Sundbom & Frida Sjöberg LBS 1  / 13 3  / 3 Preliminär
Granska lag Per Näslund & Hanna Söderkvist ÖBRK 2  / 13 2  / 2 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Nathalie Friberg LBS 3  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 4  / 13 1  / 3 Preliminär
Granska lag Philip Granat & Sara Ågren ALT 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 7  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alex Westergren Meucci & Jennifer Westergren UDI 9  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jesper Norberg & Elin Skogsberg RING 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Söderlund & Emma Ögren-Johansson SDK 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Jonsson & Emilia Lindström UDI 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niko Persson & Matilda Elfving RING S  / 13 -  / 0 Struken
Granska lag Pär Forsman & Mari Forsman SDK S  / 13 -  / 1 Struken
Granska lag Hampus Hedqvist & Paulina Hedqvist ÄDD S  / 13 -  / 0 Struken
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 1  / 9 3  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 2  / 9 2  / 5 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 3  / 9 1  / 3 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 4  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 5  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Alfredsson & Rebecka Kämpedahl ÖBRK 6  / 9 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 8  / 9 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS S  / 9 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C / Junior D
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 1  / 10 3  / 5 Preliminär
Granska lag Clara Smith & Victoria Kämpedal ÖBRK 2  / 10 2  / 0 Preliminär
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 3  / 10 1  / 4 Preliminär
Granska lag Emanuel Andersson & Angelica Persson ÖBRK 4  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ny/nytt RING 5  / 10 -  / 2 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Judith Grahn ÄDD 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Linnea Näslund ÄDD 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Dageryd & Caroline Green UDI 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Larsson & Jonna Bjursell SDK 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se