Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-02-16
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2008-02-16 Potatisbuggen 2008

Row 1 - 50 av 220
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-02-16,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2008-02-16 Potatisbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Ludwig Hansson & Matilda Lindh Klarqvist MBM 1  / 13 3  / 4 Preliminär
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK 2  / 13 2  / 2 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 3  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 4  / 13 1  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Mårtensson & Linn Mårtensson BLÅA 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Julia Andersson DKB 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Hedberg & Matilda Ström AXET 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 9  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Andersson & Tina Eriksson VSB 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 1  / 31 3  / 7 Preliminär
Granska lag Nataniel Schneider & Rebecca Lycke MBM 2  / 31 2  / 2 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK 3  / 31 1  / 4 Preliminär
Granska lag David Malmback & Rebecka Ohlsson AXET 4  / 31 1  / 5 Preliminär
Granska lag Henrik Persson & Elina Carlsson DTC 5  / 31 1  / 5 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 6  / 31 1  / 1 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson MBM 7  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson MBM 8  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 8  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Ida Ågestedt AXET 10  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 11  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 12  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Jungner & Hanna Ottarson TRAN 12  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anders Björklund & Emelie Lindstrand VSB 12  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Ledel & Emma Edvinsson LBH 15  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Fahlgren & Izabellé Fahlgren VSB 16  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Richard Wartmark & Natalie Benon AXET 16  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 18  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Johnsson & Jessica Johnsson VBGSK 18  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emanuel Bengtsson & Hanna Bengtsson AXET 20  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Jonsson & Åse Prodér ALID 21  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Lager & Tove Lid AXET 22  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson MBM 22  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Johansson & Martina Gärdh LBH 24  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Söderblom & Annie Persson AXET 24  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 24  / 31 -  / 2 Preliminär
Granska lag William Stridsberg & Pernilla Lundh BDF 24  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Jennifer Engelbrektsson DBB 24  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Corinne Norell DTC 24  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Walldén & Ottilia Swenzon HVD 30  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Jacobsson & Angelica Siegerstam-Andersson DDKF 31  / 31 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Hoffman & Linn Svantesson AXET S  / 31 -  / 0 Struken
Granska lag Joel Conradsson & Kristin Söderlund LBH S  / 31 -  / 1 Struken
Granska lag Sebastian Birgersson & Louise Larsson ALID S  / 31 -  / 0 Struken
Granska lag Zebastian Carholt & Josefine Hamelius VSB S  / 31 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson MBM 1  / 3 1  / 4 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 2  / 3 -  / 3 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se