Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-03-08
,
T.o.m.: 2021-03-01
,
Tävling: 2008-03-08 Västerås Swingen 2008

Row 1 - 50 av 464
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-03-08,
T.o.m.: 2021-03-01,
Tävling: 2008-03-08 Västerås Swingen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 1  / 22 3  / 8 Preliminär
Granska lag Johannes Källstad & Emma Lindvall MÄLAR 3  / 22 1  / 5 Preliminär
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 4  / 22 1  / 6 Preliminär
Granska lag Erik Edman & Mathilda Landell MAR 6  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Dennis Björklind & Mikaela Johnson RY2 7  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 7  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Sving & Louise Ljungström DDK 12  / 22 -  / 4 Preliminär
Granska lag Isak Pettersson & Isabelle Fredriksson MÄLAR 13  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 19  / 22 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 19  / 22 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 1  / 19 3  / 8 Preliminär
Granska lag Johan Gustavsson & Sara Jansson LAD 4  / 19 1  / 2 Preliminär
Granska lag Filip Kropp & Sofia Nygren MÄLAR 5  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Tyskling & Beatrice Ovesson MÄLAR 6  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 7  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD 9  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Jansson & Linnea Bergkvist LAD 12  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Markus Olsson & Emelina Lund TRIFF 12  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Corinne Norell DTC 12  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Düring & Elvira Borg RR 12  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Malmgren & Andrea Andersson TRIFF 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Hansson & Sandra Gustafsson MAR 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Bergman & Amy Råd RR S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Joakim Carlsson & Chantell Sundström LAD S  / 19 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Jonas Grentzelius & Lovisa Lundkvist NOSD / WETT 2  / 9 2  / 6 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 5  / 9 -  / 3 Preliminär
Granska lag Ebba Moberg & Kristina Karlsson RY2 6  / 9 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK 1  / 13 3  / 8 Preliminär
Granska lag Linus Andersson & Jennifer Strömvall LAD 2  / 13 2  / 6 Preliminär
Granska lag Jerry Dreifaldt & Emma Svennberg MÄLAR 3  / 13 1  / 4 Preliminär
Granska lag Joakim Nord & Erica Ohls MÄLAR 4  / 13 1  / 2 Preliminär
Granska lag Anton Olsson & Josefin Pettersson-Bergman MAR 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Andersson & Lena Magnusson LAD 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Frenning & Madelene Svanbäck MAR 9  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Robbie Andersson & Jenny Gunnarsson MÄLAR 11  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Henrik Svensson & Anna Ljungsberg VSB 12  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Högvall & Olivia Hildingsson DDK S  / 13 -  / 2 Struken
Granska lag Simon Magnusson & Elin Barth LAD S  / 13 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C / Junior D
Granska lag Arvid Holgersson & Sarah Jonsson OLAND 4  / 32 1  / 4 Preliminär
Granska lag Douglas Rönnberg & Anna Engstrand MAR 4  / 32 1  / 1 Preliminär
Granska lag Joakim Graning & Jenny Eriksson AROS 6  / 32 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emil Gustafsson & Denise Andersson LAD 7  / 32 -  / 1 Preliminär
Granska lag Per Stolpe & Isabel Karlsson MAR 7  / 32 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lukas Samuelsson & Emma Andersson LBRR 7  / 32 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tobias Hansson & Sara Mörk MORA 11  / 32 -  / 5 Preliminär
Granska lag Linus Bergvall & Stefanie Brolin EBBA 11  / 32 -  / 2 Preliminär
Granska lag Amadeus Rudolfsson & Anna Hedström MÄLAR 13  / 32 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Olofsson & Anna Törnqvist VÄSBY 15  / 32 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Nordahl & Linn Nordahl LAD 15  / 32 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Udd & Maria Spansk FSÖ 20  / 32 -  / 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-01 E-post info@dans.se