Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-03-29
,
T.o.m.: 2021-03-06
,
Tävling: 2008-03-29 Uddevallabuggen 2008

Row 1 - 50 av 185
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-03-29,
T.o.m.: 2021-03-06,
Tävling: 2008-03-29 Uddevallabuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Ludwig Hansson & Matilda Lindh Klarqvist MBM 1  / 8 3  / 7 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 3  / 8 1  / 3 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 4  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anthon Tallhaug & Emma Wassenius DDKF 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Julia Andersson DKB 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Thuresson & Alexandra Johansson VKB 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Ebba Berggren VKB S  / 8 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson MBM 1  / 4 1  / 5 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 2  / 4 -  / 3 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Isak Hallén & Evelina Östling VBGSK S  / 4 -  / 1 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Nataniel Schneider & Rebecca Lycke MBM 1  / 28 3  / 5 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson MBM 2  / 28 2  / 2 Preliminär
Granska lag Linus Hermansson & Lovisa Kindemark MBM 3  / 28 1  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Elin Hansson VKB 4  / 28 1  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Lönnqvist & Anna Johansson DBB 5  / 28 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK 6  / 28 -  / 4 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson MBM 7  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Jennifer Engelbrektsson DBB 8  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO 9  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson MBM 9  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 9  / 28 -  / 1 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Amanda Andersson SOG 12  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Holberg & Sara Allgulin KBADK 12  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Conradsson & Kristin Söderlund LBH 14  / 28 -  / 1 Preliminär
Granska lag Johannes Reuterwall & Elin Berndtsson VBGSK 15  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Johnsson & Jessica Johnsson VBGSK 16  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Ågestedt AXET 16  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 16  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Kolmodin & Emma Svärd LBH 16  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Kindemark & Rebecca Siljeberg MBM 16  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Fahlgren & Izabellé Fahlgren VSB 21  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 22  / 28 -  / 2 Preliminär
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 22  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Richard Wartmark & Natalie Benon AXET 22  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Jacobsson & Angelica Siegerstam-Andersson DDKF 22  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Johansson & Martina Gärdh LBH 22  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Edén & Jeanette Elbe VBO 22  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Angelica Thuresson VKB 28  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Andersson-Duvermark & Emma Bäckerhult MBM S  / 28 -  / 0 Struken
Granska lag Christoffer Hoffman & Linn Svantesson AXET S  / 28 -  / 0 Struken
Granska lag Arvid Jungner & Hanna Ottarson TRAN S  / 28 -  / 0 Struken
Granska lag Ricardo Bergvall & Carolina Larsson VBO S  / 28 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Odin Willig & Emma Klarqvist MBM 1  / 17 3  / 7 Preliminär
Granska lag Simon Ask & Elin Magnusson DBB 2  / 17 2  / 2 Preliminär
Granska lag Hampus Thorsen & Matilda Carlsson MBM 3  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mattias Scheller & Linnéa Ståhl VBGSK 4  / 17 1  / 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-06 E-post info@dans.se