Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-04-26
,
T.o.m.: 2021-05-12
,
Tävling: 2008-04-26 Munkbuggen 2008

Row 1 - 50 av 300
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-04-26,
T.o.m.: 2021-05-12,
Tävling: 2008-04-26 Munkbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 1  / 17 3  / 4 Preliminär
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK 2  / 17 2  / 6 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 3  / 17 1  / 4 Preliminär
Granska lag Felix Hedberg & Matilda Ström AXET 4  / 17 1  / 2 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 5  / 17 -  / 2 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 6  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 7  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 8  / 17 -  / 3 Preliminär
Granska lag Viktor Davidsson & Cajsa Borgström VBGSK 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Andersson & Tina Eriksson VSB 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Angelica Siegerstam-Andersson DDKF 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Natalie Karlsson VKB 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Josefine Kvistrum MBM 13  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Thuresson & Alexandra Johansson VKB 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Davidsson & Elvira Wildheim VBGSK 17  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Ida Hansson VKB S  / 17 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Johan Lönnqvist & Anna Johansson DBB 1  / 27 3  / 4 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 2  / 27 2  / 4 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 3  / 27 1  / 3 Preliminär
Granska lag Joel Conradsson & Kristin Söderlund LBH 4  / 27 1  / 2 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 5  / 27 1  / 2 Preliminär
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 6  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 7  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 8  / 27 -  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Angelica Thuresson VKB 9  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johannes Reuterwall & Elin Berndtsson VBGSK 9  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Corinne Norell DTC 9  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Johansson & Martina Gärdh LBH 9  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Amanda Andersson SOG 13  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson MBM 14  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Jennifer Engelbrektsson DBB 15  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Stridsberg & Pernilla Lundh BDF 15  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson MBM 15  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Richard Wartmark & Natalie Benon AXET 18  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Andersson-Duvermark & Emma Bäckerhult MBM 18  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Hoffman & Linn Svantesson AXET 18  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Amanda Karlsson VKB 18  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Birgersson & Louise Larsson ALID 22  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson MBM 22  / 27 -  / 2 Preliminär
Granska lag Anton Carlsson & Wilma Carlsson JSDK 24  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK 24  / 27 -  / 4 Preliminär
Granska lag Patrick Györi & Amanda Scholander LBH 26  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Jungner & Hanna Ottarson TRAN 27  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF S  / 27 -  / 0 Struken
Granska lag Jonas Jacobsson & Angelica Siegerstam-Andersson DDKF S  / 27 -  / 0 Struken
Granska lag Felix Fahlgren & Izabellé Fahlgren VSB S  / 27 -  / 0 Struken
Granska lag Henrik Persson & Elina Carlsson DTC S  / 27 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 1  / 6 2  / 5 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-12 E-post info@dans.se