Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-05-10
,
T.o.m.: 2021-05-06
,
Tävling: 2008-05-10 Scheelebuggen 2008

Row 1 - 50 av 332
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-05-10,
T.o.m.: 2021-05-06,
Tävling: 2008-05-10 Scheelebuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 1  / 23 3  / 3 Anmäld
Granska lag Mac Falk & Emma Birgersson DKM 2  / 23 2  / 2 Anmäld
Granska lag Johannes Källstad & Emma Lindvall MÄLAR 3  / 23 1  / 6 Preliminär
Granska lag Dennis Björklind & Mikaela Johnson RY2 4  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 5  / 23 1  / 5 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 6  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Oskar Wallén & Moa Wellbrant ENA 7  / 23 -  / 1 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Saga Jansson ENA 8  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 8  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Bengt Karlsson & Ida Thor RY2 10  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 11  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lukas Holster & Linda Lövberg MAR 12  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Fogelberg & Amanda Unnerstedt ENA 13  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Filip Sundqvist & Stina Evertsson RR 14  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Erik Edman & Mathilda Landell MAR 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 15  / 23 -  / 2 Anmäld
Granska lag Anton Sandberg & Samantha Hermansson DKM 15  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Olofsson & Filippa Blom-Johansson MÄLAR 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emil Eriksson & Andrea Bergstrand ENA 15  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gustav Nordfors & Emma Bergheden ENA 15  / 23 -  / 0 Anmäld
Granska lag Marcus Ekström & Anna Eriksson MÄLAR 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Isak Jansson & Carolina Dahlén ENA S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Thomas Nordqvist & Moa Hansson RS 1  / 21 3  / 3 Anmäld
Granska lag Marcus Bergqvist & Linnéa Hessel GRRC 2  / 21 2  / 3 Anmäld
Granska lag Johan Gustavsson & Sara Jansson LAD 3  / 21 1  / 3 Preliminär
Granska lag Christoffer Jansson & Linnea Bergkvist LAD 4  / 21 1  / 2 Preliminär
Granska lag Joakim Svärd & Frida Andersson LAD 5  / 21 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Torbidoni & Viktoria Olsson RR 6  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jörgen Carlsson & Caroline Mattsson ENA 7  / 21 -  / 5 Anmäld
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 8  / 21 -  / 1 Preliminär
Granska lag Filip Kropp & Sofia Nygren MÄLAR 8  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Corinne Norell DTC 10  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Malmgren & Andrea Andersson TRIFF 10  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Eric Gellerstedt & Malin Johansson TRIFF 12  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Markus Olsson & Emelina Lund TRIFF 12  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Düring & Elvira Borg RR 14  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Hansson & Sandra Gustafsson MAR 15  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christoffer Lindeborg & Jessica Unnerstedt ENA 15  / 21 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Holgersson & Tisha Svennebäck OLAND 15  / 21 -  / 2 Preliminär
Granska lag Roberto Eriksson & My Berg MÄLAR 18  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Eric Gustafsson & Kajsa Olander RY2 19  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 19  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Eklund & Ellen Schagerström RR 19  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rickard Eriksson & Lisa Sander LAD S  / 21 -  / 0 Struken
Granska lag Gustav Tyskling & Beatrice Ovesson MÄLAR S  / 21 -  / 0 Struken
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD S  / 21 -  / 0 Struken
Granska lag Henrik Persson & Elina Carlsson DTC S  / 21 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-06 E-post info@dans.se