Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-02-23
,
T.o.m.: 2021-03-09
,
Tävling: 2008-02-23 Rallarsnurren 2008

Row 1 - 50 av 92
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-02-23,
T.o.m.: 2021-03-09,
Tävling: 2008-02-23 Rallarsnurren 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Rock'n'Roll Ungdom Nationell
Granska lag Henrik Svensson & Anna Ljungsberg VSB 1  / 2 -  / 2 Preliminär
Granska lag Karl Rehn & Ida Jonsson MDDN 2  / 2 -  / 0 Preliminär
Rock'n'Roll Vuxen Nationell
Granska lag Daniel Köhlquist & Frida Lundström VSB 1  / 2 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Björklund & Julia Kedner VSB 2  / 2 -  / 1 Preliminär
Dubbelbugg Ungdom E
Granska lag Christian Jensen, Julia Lund & Louise Jensen BDF 1  / 8 3  / 6 Preliminär
Granska lag Marcus Brolin, Linnéa Ljunggren & Rebecca Hedman DKB 3  / 8 1  / 4 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren, Emma Ringh & Ida Ågestedt AXET 4  / 8 -  / 2 Preliminär
Granska lag David Malmback, Beata Hedberg & Rebecka Ohlsson AXET 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg, Hilma Svantesson & Ida Hallberg AXET 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Abrahamsson, Lina Söderstedt & Sandra Abrahamsson BDF 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal, Moa Hedén & Petra Marcusson AXET 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic, Cajsa Weinemo & Jasmine Sellén DKB D  / 8 -  / 0 Diskvalificerad
Dubbelbugg Ungdom D / Junior D
Granska lag Dennis B Ingemarsson, Amanda Jingmark & Viktoria Ottaeus BDF 1  / 6 2  / 7 Preliminär
Granska lag Felix Berghäll, Jonna Berghäll & Monja Dujakovic DKB 2  / 6 1  / 1 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar, Amelie Abrahamsson & Therese Fredriksson BDF 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Gustafsson, Emilie Gustafsson & Therese Brolin DKB 4  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Christer Fihn, Madeleine Schoultz & Nathalie Henriksson DKB 5  / 6 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tommy Falk, Emelie Lindstrand & Jennifer Andersson VSB 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Boogie Woogie Ungdom Internationell / Junior Nationell
Granska lag Christian Jensen & Louise Jensen BDF 1  / 5 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tommy Falk & Jennifer Andersson VSB 2  / 5 -  / 2 Preliminär
Granska lag Dennis B Ingemarsson & Elin Oldenburg BDF 3  / 5 -  / 4 Preliminär
Granska lag Matej Dujakovic & Jasmine Sellén DKB 4  / 5 -  / 1 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Gabriella Eriksson BDF 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Berghäll & Jonna Berghäll DKB S  / 5 -  / 0 Struken
Boogie Woogie Vuxen Nationell
Granska lag Jonas Wilsborn & Sara Wilsborn CAN 1  / 3 1  / 1 Preliminär
Granska lag Tim Berggren & Anna Holmefeldt CAN 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rikard Gustavsson & Sofia Melin-Larsson BDF 3  / 3 -  / 1 Preliminär
Lindy Hop Junior Nationell
Granska lag Simon Ringman & Anna Arvidsson VSB 1  / 2 -  / 2 Preliminär
Granska lag Oliver Gustafsson & Therese Brolin DKB 2  / 2 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn E
Granska lag Felix Hedberg & Matilda Ström AXET 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Julia Andersson DKB 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Engvall & Elin Andersson VSB 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag David Malmback & Rebecka Ohlsson AXET 1  / 13 3  / 8 Preliminär
Granska lag Adam Söderblom & Annie Persson AXET 2  / 13 2  / 2 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 3  / 13 1  / 2 Preliminär
Granska lag Emanuel Bengtsson & Hanna Bengtsson AXET 4  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 5  / 13 -  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Fahlgren & Izabellé Fahlgren VSB 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 8  / 13 -  / 2 Preliminär
Granska lag Christoffer Hoffman & Linn Svantesson AXET 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Lager & Tove Lid AXET 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Walldén & Ottilia Swenzon HVD 11  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Richard Wartmark & Natalie Benon AXET 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Tommy Falk & Jennifer Andersson VSB 1  / 7 3  / 0 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 2  / 7 2  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Brolin & Rebecca Hedman DKB 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Henrik Svensson & Anna Ljungsberg VSB 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-09 E-post info@dans.se