Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-02-02
,
T.o.m.: 2021-03-01
,
Tävling: 2008-02-02 Pärlbuggen 2008

Row 1 - 50 av 64
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-02-02,
T.o.m.: 2021-03-01,
Tävling: 2008-02-02 Pärlbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Dubbelbugg Barn E / Ungdom E
Granska lag Hampus Hedqvist, Malin Bergdahl & Paulina Hedqvist ÄDD 1  / 4 1  / 3 Preliminär
Granska lag Linus Rönnebrand, Beatrice Åman & Sofia Rova Wanhatalo LBS 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundström, Erika Karlsson & Julia Gudmundsson ÄDD 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson, Judith Grahn & Moa Johansson ÄDD 4  / 4 -  / 1 Preliminär
Dubbelbugg Ungdom D
Granska lag Samuel Higberg, Alexandra Autio & Emma Myrestam LBS 1  / 4 1  / 6 Preliminär
Granska lag Robin Önhult, Elina Nordin & Johanna Borg FLBS 2  / 4 -  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål, Emmelie Nilsson & Lisa Eliasson ÄDD 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom, Anna Fors & Frida Sjöberg LBS 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Dubbelbugg Junior D
Granska lag Mikael Lundström, Frida Danielsson & Ida Eklund ÄDD 1  / 3 1  / 2 Preliminär
Granska lag John Strid, Amanda Edström & Evelina Lundgren SDK 2  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson, Anna Engström & Linnea Näslund ÄDD 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Dubbelbugg Vuxen D
Granska lag Joakim Malmström, Anna Lundholm & Anna-Karin Gunillasson-Sevä DKKBS 1  / 2 -  / 2 Preliminär
Granska lag Thomas Söderström, Jenny Fällman & Theres Nylund LBS 2  / 2 -  / 0 Preliminär
Lindy Hop Ungdom Nationell
Granska lag Jakob Bergelin & Frida Sjöberg LBS 2  / 3 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Samuel Higberg & Anna Fors LBS D  / 3 -  / 0 Diskvalificerad
Lindy Hop Vuxen Nationell
Granska lag Robin Larsson & Jenny Nilsson JMK 1  / 4 1  / 2 Preliminär
Granska lag John Sandström & Anneli Sandström JMK 2  / 4 -  / 2 Preliminär
Granska lag Precious Kamboma & Mikaela Thornéus DKKBS 3  / 4 -  / 2 Preliminär
Granska lag Henrik Persson & Lindvi Forsberg LBS 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Boogie Woogie Vuxen Nationell
Granska lag Ludwig Isaksson & Linda Lundholm Rydenfalk FLBS 1  / 4 1  / 5 Preliminär
Granska lag John Sandström & Anneli Sandström JMK 2  / 4 -  / 4 Preliminär
Granska lag Precious Kamboma & Anna-Karin Gunillasson-Sevä DKKBS 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Söderström & Theres Nylund LBS 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn E
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 1  / 5 2  / 2 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 2  / 5 1  / 4 Preliminär
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 3  / 5 -  / 2 Preliminär
Granska lag Philip Semren & Moa Lindberg FLBS 4  / 5 -  / 5 Preliminär
Granska lag Andreas Wingerli & Rebecka Östlund FLBS 5  / 5 -  / 1 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 1  / 7 3  / 6 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 2  / 7 2  / 2 Preliminär
Granska lag Pär Forsman & Mari Forsman SDK 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Hampus Hedqvist & Paulina Hedqvist ÄDD 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fredrik Skarpsvärd & Frida Sjöberg LBS 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kristoffer Sund & Emma Folkeson LBS 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Dahlberg & Malin Bergdahl ÄDD S  / 7 -  / 0 Struken
Bugg Barn D / Ungdom D
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 1  / 6 2  / 0 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 2  / 6 1  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 3  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 6  / 6 -  / 2 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 1  / 5 2  / 2 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 2  / 5 1  / 1 Preliminär
Granska lag Simon Jonsson & Linnea Näslund ÄDD 3  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Skarpsvärd & Sofie Zackrisson LBS 4  / 5 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Berggren & Jeanna Berggren ÄDD 5  / 5 -  / 0 Preliminär
Bugg 35+ D
Granska lag Roland Hällgren & Elisabeth Hällgren SDK 1  / 6 2  / 4 Preliminär
Granska lag Stefan Eliasson & Annika Lindmark DGFK 2  / 6 1  / 4 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-01 E-post info@dans.se