Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-09-06
,
T.o.m.: 2021-03-01
,
Tävling: 2008-09-06 Stinsenbuggen 2008

Row 1 - 50 av 266
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-09-06,
T.o.m.: 2021-03-01,
Tävling: 2008-09-06 Stinsenbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 1  / 18 3  / 3 Preliminär
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 2  / 18 2  / 2 Preliminär
Granska lag Linus Mårtensson & Linn Mårtensson BLÅA 3  / 18 1  / 6 Preliminär
Granska lag Felix Hedberg & Matilda Ström AXET 4  / 18 1  / 3 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 5  / 18 -  / 2 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Alexandra Johansson VKB 6  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 7  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 9  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 10  / 18 -  / 3 Preliminär
Granska lag Daniel Thuresson & Ida Hansson VKB 10  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 12  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Natalie Karlsson VKB 13  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oliver Bahls & Clara Ivarsson DKSS 14  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Kull & Moa Romé DKSS 15  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Kroon & Alma Bjärsholm VBO 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Skarin & Josefine Kvistrum MBM 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amadeus Amnehammar & Malin Hallberg AXET 16  / 18 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Karlsson & Emma Jonsson SPIR S  / 18 -  / 1 Struken
Granska lag Timmy Wallin & Emilia Karlsson SPIR S  / 18 -  / 0 Struken
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT S  / 18 -  / 2 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Timothy Williams & Thilda Andersson BLÅA 1  / 19 3  / 6 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson PORT 2  / 19 2  / 2 Preliminär
Granska lag Alfred Olsson & Jeanette Elbe VBO 3  / 19 1  / 1 Preliminär
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT 4  / 19 1  / 4 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 5  / 19 -  / 2 Preliminär
Granska lag Adam Söderblom & Annie Persson AXET 7  / 19 -  / 2 Preliminär
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO 8  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Angelica Thuresson VKB 9  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 9  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 11  / 19 -  / 3 Preliminär
Granska lag Markus Sandberg & Erica Svensson JSDK 11  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 11  / 19 -  / 4 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Amanda Karlsson VKB 14  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Elin Hansson VKB 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 16  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Hahlin & Amanda Hahlin JDC 18  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Nicklasson & Michelle Melander LBH 19  / 19 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Kindemark & Rebecca Siljeberg PORT S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Christoffer Hoffman & Linn Svantesson AXET S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Jonathan Heinhagen & Linnéa Bergman JSDK S  / 19 -  / 0 Struken
Granska lag Linus Hermansson & Lovisa Kindemark PORT S  / 19 -  / 3 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Sebastian Schjölin & Cornelia Folke HSDK 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Emil Melkersson & Matilda Andersson VBO 2  / 6 1  / 6 Preliminär
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB 3  / 6 -  / 6 Preliminär
Granska lag Filip Arvidsson & Moa Rosenquist DKSS 5  / 6 -  / 1 Preliminär
Granska lag Max Romé & Lina Karlsson DKSS 6  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Matilda Lindh Klarqvist MBM / PORT S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK S  / 6 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Kristoffer Blansch & Elvira Lindell JSDK 1  / 13 3  / 8 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-01 E-post info@dans.se