Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-09-13
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2008-09-13 Höstbuggen 2008

Row 1 - 50 av 175
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-09-13,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2008-09-13 Höstbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 1  / 13 3  / 7 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 2  / 13 2  / 7 Preliminär
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 3  / 13 1  / 3 Preliminär
Granska lag Hanna Sundbom & Simona Higberg LBS 4  / 13 1  / 1 Preliminär
Granska lag Elias Forss & Ebba Rehnström LBS 5  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Töyrä & Linn-Sofie Ohlsson DKKBS 6  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Landström & Jennie Strandberg LBS 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Teodor Tegelström & Filippa Rådström FLBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Beckenäs & Tilde Lindvall LBS 8  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Beckenäs & Linnea Johansson LBS 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fanny Burman & Natalie Burman SDK 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jennie Burman & Natalie Ljungholm SDK 10  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Söderlund & Sofia Burwall SDK 13  / 13 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 1  / 8 3  / 6 Preliminär
Granska lag Arvid Lidvall & Victoria Åsberg ÖBRK 2  / 8 2  / 5 Preliminär
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 4  / 8 -  / 1 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Inna Persson FLBS 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Manne Segerlund & Lina Kröger LBS 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thommy H Fjellborg & Emma Granudd DKKBS 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Ridderström & Caroline Flodström LBS S  / 8 -  / 5 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 1  / 4 1  / 3 Preliminär
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 2  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Hampus Hedqvist & Paulina Hedqvist ÄDD 2  / 6 1  / 1 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 4  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Per Näslund & Hanna Söderkvist ÖBRK 6  / 6 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag Pontus Borgenstål & Julia Gudmundsson ÄDD 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 2  / 4 -  / 4 Preliminär
Granska lag Martin Nilsson & Judith Grahn ÄDD 3  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 4  / 4 -  / 1 Preliminär
Bugg Junior D
Granska lag Simon Jonsson & Linnea Oscarsson Laxsjö ÄDD / ÖBRK 1  / 4 1  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Lundström & Frida Danielsson ÄDD 2  / 4 -  / 5 Preliminär
Granska lag John Strid & Amanda Edström SDK 3  / 4 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonathan Skarpsvärd & Sofie Zackrisson LBS 4  / 4 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Dageryd & Lisa Rydelius UDI S  / 4 -  / 0 Struken
Bugg 35+ D
Granska lag Lars-Gunnar Vähäjärvi & Kerstin Tano LBS 1  / 7 3  / 8 Preliminär
Granska lag Lars Jönsson & Mervi Sisko Marjetta LBS 2  / 7 2  / 5 Preliminär
Granska lag Mikael Stenlund & Lena-Mari Johansson LBS 3  / 7 1  / 3 Preliminär
Granska lag Dan Heneskär & Maritha Strid ND 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Åman & Helena Åman LBS 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lennart Lindmark & Solbritt Larsborg DKKBS 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Matti Baas & Marita Baas DKKBS 7  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Göran Stenman & Ann-Kristin Stenman SDK S  / 7 -  / 1 Struken
Bugg Ungdom B
Granska lag Samuel Higberg & Anna Fors LBS 1  / 4 1  / 4 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se