Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-09-21
,
T.o.m.: 2021-05-12
,
Tävling: 2008-09-21 Varabuggen 2008

Row 1 - 50 av 166
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-09-21,
T.o.m.: 2021-05-12,
Tävling: 2008-09-21 Varabuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 1  / 10 3  / 5 Preliminär
Granska lag Filip Hansson & Natalie Karlsson VKB 2  / 10 2  / 2 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 3  / 10 1  / 4 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 4  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 5  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Daniel Thuresson & Ebba Larsson VKB 6  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 7  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Källsvik & Ida Hansson VKB 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 8  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ruben Ljunggren & Hanna Källsvik VKB 10  / 10 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Messa-Karlsson & Stina Abrahamsson PORT S  / 10 -  / 2 Struken
Bugg Ungdom E
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT 1  / 14 3  / 7 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson PORT 2  / 14 2  / 4 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 3  / 14 1  / 4 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Amanda Karlsson VKB 5  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Angelica Thuresson VKB 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Emanuel Bengtsson & Hanna Bengtsson AXET 7  / 14 -  / 1 Preliminär
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 8  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Heinhagen & Linnéa Bergman JSDK 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Elin Hansson VKB 12  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 12  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 14  / 14 -  / 3 Preliminär
Granska lag Tim Backman Torpegård & Corinne Norell DTC S  / 14 -  / 0 Struken
Granska lag Linus Hermansson & Lovisa Kindemark PORT S  / 14 -  / 3 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Samuel Neij & Lina Martinsson JSDK 3  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Grentzelius & Lovisa Lundkvist WETT 4  / 6 -  / 9 Preliminär
Granska lag Pontus Kristoffersson & Sara Erlander DBB 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dennis Andersson & Angelica Johansson VSB S  / 6 -  / 6 Struken
Bugg Ungdom D
Granska lag Henrik Persson & Elina Carlsson DTC 1  / 16 3  / 3 Preliminär
Granska lag Daniel Olofsson & Petra Kumlin WETT 5  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 6  / 16 -  / 1 Anmäld
Granska lag Victor Rundström & Melinda Thorström DBB 7  / 16 -  / 0 Anmäld
Granska lag Nataniel Schneider & Rebecca Lycke MBM 8  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Tommy Falk & Jennifer Andersson VSB 8  / 16 -  / 1 Anmäld
Granska lag David Malmback & Rebecka Ohlsson AXET 8  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Abrahamsson & Amelie Abrahamsson BDF 11  / 16 -  / 3 Preliminär
Granska lag Mattias Scheller & Linnéa Ståhl VBGSK 12  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Anna Abrahamsson PORT 12  / 16 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hampus Thorsen & Matilda Carlsson PORT 12  / 16 -  / 2 Preliminär
Granska lag Herman Wahlgren & Emma Ringh AXET 15  / 16 -  / 2 Preliminär
Bugg Ungdom C
Granska lag Marcus Hugosson & Sofia Wüstenhagen BDF 2  / 13 2  / 7 Preliminär
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 3  / 13 1  / 5 Preliminär
Granska lag Tobias Holm & Sarah Forsell JSDK 4  / 13 1  / 5 Preliminär
Granska lag Robin Hultström & Jennifer Sandberg SKR 6  / 13 -  / 4 Preliminär
Granska lag Kristoffer Blansch & Elvira Lindell JSDK 7  / 13 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alexander Gustafsson & Malin Scheller VBGSK 8  / 13 -  / 5 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-12 E-post info@dans.se