Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-09-27
,
T.o.m.: 2021-03-03
,
Tävling: 2008-09-27 Boråsbuggen 2008

Row 1 - 50 av 217
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-09-27,
T.o.m.: 2021-03-03,
Tävling: 2008-09-27 Boråsbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 1  / 17 3  / 8 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 2  / 17 2  / 6 Preliminär
Granska lag Felix Klasson & Jennie Englund LBH 3  / 17 1  / 1 Preliminär
Granska lag Daniel Karlsson & Emma Jonsson SPIR 4  / 17 1  / 2 Preliminär
Granska lag Daniel Hansson & Natalie Karlsson VKB 5  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Gustafsson & Vilma Ränk BDF 6  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 7  / 17 -  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 7  / 17 -  / 2 Preliminär
Granska lag Oliver Dahlqvist & Caroline Bergqvist MBM 9  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hampus Georgsson & Ebba Jansson HSDK 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 10  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Sofia Lundberg DTC 12  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Lindblad & Ellinor Johnson LBH 13  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Madeleine Fredriksson & Sandra Abrahamsson BDF 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Wendel Carlsson & Malin Blad PORT 14  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Dahlin & Julia Backelin Lund DDKF 16  / 17 -  / 0 Preliminär
Granska lag Oscar Davidsson & Elvira Wildheim VBGSK 16  / 17 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO 1  / 23 3  / 3 Preliminär
Granska lag Alfred Olsson & Jeanette Elbe VBO 2  / 23 2  / 3 Preliminär
Granska lag Tim Kronberg & Simona Karlsson LBH 3  / 23 1  / 1 Preliminär
Granska lag Pontus Andersson & Anna Thuvesen KBADK 4  / 23 1  / 5 Preliminär
Granska lag Sebastian Hillar & Therese Fredriksson BDF 5  / 23 1  / 6 Preliminär
Granska lag Rasmus Ljunggren & Ida Hansson VKB 6  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Kevin Olsson & Julia Nilsson VOLL 7  / 23 -  / 3 Preliminär
Granska lag Adam Söderblom & Annie Persson AXET 8  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag Joel Conradsson & Kristin Söderlund LBH 9  / 23 -  / 2 Preliminär
Granska lag David Waldner & Elin Augustsson PORT 9  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Karl Hallberg & Hilma Svantesson AXET 9  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Samuel Johansson & Martina Gärdh LBH 9  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Lundahl & Nellie Einstein BDF 13  / 23 -  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 13  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Stridsberg & Pernilla Lundh BDF 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrick Györi & Amanda Scholander LBH 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Hahlin & Amanda Hahlin JDC 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Måns Axelsson & Sara Svenneheim SPIR 15  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Hagstrand & Angelina Lundell BDF 15  / 23 -  / 3 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson PORT 20  / 23 -  / 4 Preliminär
Granska lag Kevin Borsos & Johanna Borslöv LBH 20  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Hansson & Amanda Karlsson VKB 20  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Nicklasson & Michelle Melander LBH 23  / 23 -  / 0 Preliminär
Granska lag Anton Ledel & Emma Edvinsson LBH S  / 23 -  / 1 Struken
Granska lag Filip Hansson & Elin Hansson VKB S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Emil Waldner & Kristin Nilsson PORT S  / 23 -  / 0 Struken
Granska lag Tim Backman Torpegård & Corinne Norell DTC S  / 23 -  / 0 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB 1  / 7 3  / 5 Preliminär
Granska lag Isak Hallén & Evelina Östling VBGSK 2  / 7 2  / 3 Preliminär
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Granska lag Linus Mårtensson & Linn Mårtensson BLÅA 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Schjölin & Cornelia Folke HSDK 6  / 7 -  / 2 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Hampus Thorsen & Matilda Carlsson PORT 1  / 18 3  / 5 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-03-03 E-post info@dans.se