Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-11-29
,
T.o.m.: 2021-02-24
,
Tävling: 2008-11-29 Pepparkaksbuggen 2008

Row 1 - 50 av 221
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-11-29,
T.o.m.: 2021-02-24,
Tävling: 2008-11-29 Pepparkaksbuggen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Joakim Carlsson & Belinda Svärd LAD 4  / 14 1  / 3 Preliminär
Granska lag Alfred Lundgren & Matilda Haglund LAD 5  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Joacim Lund & Emma Birgersson DKM 6  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Nelly Ärnils ENA 7  / 14 -  / 1 Anmäld
Granska lag William Nälsén & Elin Gustavsson ENA 8  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag Johan Lindell & Fanny Åhlin ENA 8  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 10  / 14 -  / 0 Anmäld
Bugg Ungdom E
Granska lag Emil Holgersson & Tisha Svennebäck OLAND 1  / 12 3  / 5 Preliminär
Granska lag Philip Granat & Sara Ågren ALT 2  / 12 2  / 4 Preliminär
Granska lag Joakim Svärd & Frida Andersson LAD 3  / 12 1  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Röjmarker & Fanny Grape OLAND 4  / 12 1  / 1 Preliminär
Granska lag Viktor Johansson & Josephine Nilsson ENA 5  / 12 -  / 2 Anmäld
Granska lag Jonathan Persson Kylin & Annie Holgersson OLAND 6  / 12 -  / 3 Preliminär
Granska lag Olof Bons & Elin Sundström OLAND 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag James Lindeberg & Sandra Jonasson ENA 7  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Sebastian Liljedal & Hanna Romelin MORA 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Fogelberg & Natalie Hardevid ENA 10  / 12 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Jansson & Julia Söderberg LAD 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Bugg Barn D
Granska lag Alex Anderson & Emilia Johansson MÄLAR 1  / 10 3  / 12 Preliminär
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 2  / 10 2  / 3 Anmäld
Granska lag Daniel Sving & Louise Ljungström DDK 3  / 10 1  / 2 Preliminär
Granska lag Elias Aretorn & Elise Svensson DGH 4  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 5  / 10 -  / 3 Preliminär
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 6  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 7  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 7  / 10 -  / 2 Anmäld
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 9  / 10 -  / 0 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 9  / 10 -  / 2 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 1  / 8 3  / 5 Preliminär
Bugg 35+ C
Granska lag Peter Nylund & Ann-Charlotte Swing Rohlin DDK 2  / 7 2  / 3 Anmäld
Bugg Ungdom D
Granska lag Martin Udd & Maja Andersson FSÖ 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag Marcus Bergqvist & Linnéa Hessel GRRC 4  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anna Törnqvist & Nathalie Norrman VÄSBY 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 6  / 8 -  / 3 Anmäld
Granska lag Christoffer Jansson & Linnea Bergkvist LAD 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jörgen Carlsson & Caroline Mattsson ENA 8  / 8 -  / 2 Anmäld
Granska lag Max Angeling & Felicia Ödegård DKM S  / 8 -  / 3 Struken
Granska lag Sebastian Högvall & Olivia Hildingsson DDK S  / 8 -  / 2 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 1  / 7 3  / 4 Preliminär
Granska lag Jerry Dreifaldt & Emma Svennberg MÄLAR 2  / 7 2  / 4 Preliminär
Granska lag Linus Andersson & Jennifer Strömvall LAD 3  / 7 1  / 6 Preliminär
Granska lag Ludwig Andersson & Lena Magnusson LAD 4  / 7 -  / 1 Preliminär
Granska lag Fredrik Frenning & Madelene Svanbäck MAR 5  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Fredric Norberg & Lovisa Ferm ENA 7  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Johan Eriksson & Rebecca Rolin DDK S  / 7 -  / 4 Struken
Bugg Junior D
Granska lag Tomas Ekholm & Rebecca Westerberg ENA 1  / 11 3  / 3 Efteranmäld
Granska lag Amadeus Rudolfsson & Anna Hedström MÄLAR 2  / 11 2  / 7 Preliminär
Granska lag Emil Gustafsson & Denise Andersson LAD 3  / 11 1  / 6 Preliminär
Granska lag Nicklas Centring & Johanna Wetterdal UBSS 4  / 11 1  / 2 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-02-24 E-post info@dans.se