Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-11-29
,
T.o.m.: 2020-12-01
,
Tävling: 2008-11-29 Donnumstegen 2008

Row 1 - 50 av 272
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-11-29,
T.o.m.: 2020-12-01,
Tävling: 2008-11-29 Donnumstegen 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Junior A
Granska lag Conrad Lindström & Isabelle Johansson BLÅA 1  / 12 3  / 20 Preliminär
Granska lag Joakim Eriksson & Melissa Yman HSDK / DDF 2  / 12 2  / 23 Preliminär
Granska lag Andreas Myrehag & Erika Lindau DBB / BLÅA 3  / 12 1  / 1 Anmäld
Granska lag Simon Palmgren & Anna Johansson JSDK 4  / 12 1  / 2 Preliminär
Granska lag Henrik Thor & My Svensson HSDK 5  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Sebastian Sandström & Sofia Andersson DKB 6  / 12 -  / 5 Preliminär
Granska lag Tim Berggren & Stephanie Hansson CAN / MBM 7  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Johansson & Caroline Lindau BLÅA 8  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Niklas Carlson & Emilia Malmström BL 9  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag Thim Karsmo & Emelie Sandberg SKR 9  / 12 -  / 18 Preliminär
Granska lag Sebastian Svärd-Nilsson & Elin Ternander DKB 11  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Nilsson & Mathilda Åklundh LBH / DSW 12  / 12 -  / 2 Preliminär
Granska lag Felix Johansson & Linn Arvidsson DBB S  / 12 -  / 0 Struken
Granska lag Jonatan Lindh & Caroline Almgren SOG / CAN S  / 12 -  / 1 Struken
Bugg Junior B
Granska lag Emil Johansson & Ida Larsson DKB / VBO 1  / 14 3  / 6 Preliminär
Granska lag Björn Nilsson & Josefin Carlsson LBH 2  / 14 2  / 5 Preliminär
Granska lag Anton Andersson & Sofia Dahlström DBB / VKB 3  / 14 1  / 1 Anmäld
Granska lag Simon Ståhl & Caroline Johansson VBGSK / LBH 4  / 14 1  / 1 Preliminär
Granska lag Marcus Hellberg & Elin Hellberg DBB 5  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jonatan Lindh & Sara Wilsborn SOG / CAN 6  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jim Andersson & Louise Johansson DKB 7  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Simon Ringman & Anna Arvidsson VSB 7  / 14 -  / 5 Preliminär
Granska lag Fredrik Andersson & Jennie Rönnbrant VKB / DBB 9  / 14 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Ivarsson & Sara Berthold BDF 10  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Berghäll & Monja Dujakovic DKB 11  / 14 -  / 4 Preliminär
Granska lag Victor Hammarlund & Emelie Skogh DZV 11  / 14 -  / 2 Preliminär
Granska lag Christoffer Brolin & Petra Björklund DKB 13  / 14 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonas Larsson & Sanne Axelsson VBO 14  / 14 -  / 4 Preliminär
Granska lag Alexander Gunnervald & Annie Ternander DKB S  / 14 -  / 2 Struken
Bugg Junior C
Granska lag Jacob Berggren & Madeleine Holmlind HVD 1  / 7 3  / 6 Preliminär
Granska lag Andreas Carslöv & Madeleine Carslöv BDF 2  / 7 2  / 2 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Magnus Oskarsson & Malin Myrehag EBBA / DBB 2  / 24 2  / 5 Anmäld
Bugg Junior C
Granska lag Oliver Gustafsson & Therese Brolin DKB 3  / 7 1  / 1 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Billy Johansson & Maja Hellsten DBB / UBSS 3  / 24 1  / 1 Anmäld
Bugg Junior C
Granska lag Alexander Bengtsson & Julia Lund BDF 4  / 7 -  / 2 Preliminär
Granska lag Marcus Lindh & Janni Söderberg JSDK 5  / 7 -  / 4 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Sami Eskelinen & Ellen Hansson DFE / DBB 5  / 24 1  / 3 Anmäld
Bugg Junior C
Granska lag Anton Setterberg & Erika Josefsson DBB 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Filip Olsson & Linnéa Aronsson MBM 7  / 7 -  / 2 Preliminär
Bugg Vuxen B
Granska lag Emil Holmqvist & Jessica Hjert RS 13  / 24 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Lindberg & Anna Larsson RS 13  / 24 -  / 0 Anmäld
Bugg Junior C
Granska lag Markus Melin & Minna Fagerberg DBB S  / 7 -  / 0 Struken
Bugg Junior D
Granska lag Andreas Rosenqvist & Johanna Persson Öster ÖDF / KSDK 1  / 12 3  / 3 Preliminär
Granska lag Filip Lindqvist & Victoria Andersson BLÅA 2  / 12 2  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Andersson & Louise Jönsson VOLL 3  / 12 1  / 6 Preliminär
Granska lag Robin Karlson & Amalia Zachrisson BDF 4  / 12 1  / 2 Preliminär
Granska lag Martin Lundkvist & Felicia Bylund WETT / NSDK 5  / 12 -  / 1 Preliminär
Granska lag Henrik Lundqvist & Anna Gustbée DDF 6  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Ewald & Maria Pettersson Ader ÖDF 7  / 12 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mattias Ahlning & Tina Kronberg ALID 8  / 12 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-01 E-post info@dans.se