Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2008-11-08
,
T.o.m.: 2021-05-07
,
Tävling: 2008-11-08 Guldsnurren 2008

Row 1 - 50 av 214
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2008-11-08,
T.o.m.: 2021-05-07,
Tävling: 2008-11-08 Guldsnurren 2008

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Elias Sandström & Julia Sandberg UDI 1  / 24 3  / 3 Preliminär
Granska lag William Wikström & Emmy Engström ÄDD 2  / 24 2  / 2 Preliminär
Granska lag Fredrik Strömberg & Julia Elfving RING 3  / 24 1  / 5 Preliminär
Granska lag Artur Persson & Rebecka Östlund FLBS 4  / 24 1  / 4 Preliminär
Granska lag Oscar Beyer & Emma Brander FLBS 5  / 24 1  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Wass & Elina Green UDI 6  / 24 -  / 5 Preliminär
Granska lag Ludwig Pålsson & Evelina Jakobsson UDI 7  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lisa Kero Holmgren & Maja Kero Holmgren SDK 8  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Wass & Frida Westergren UDI 9  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elsa Lindmark & Fanny Johansson SDK 10  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jennie Burman & Natalie Ljungholm SDK 10  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Karlsson & Thilda Nilsson SDK 12  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robin Ökvist & Lisa Nilsson ÄDD 13  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Robert Henriksson & Stina Nordlander NIP 13  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elsa Thiger & Felicia Johansson UDI 13  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joakim Söderlund & Sofia Burwall SDK 13  / 24 -  / 1 Preliminär
Granska lag Teodor Tegelström & Filippa Rådström FLBS 13  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Elias Forss & Ebba Rehnström LBS 18  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Beckenäs & Tova Almqvist LBS 19  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Beckenäs & Lina Kröger LBS 19  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Albin Nilsson & Linn Svahn FLBS 21  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Andreas Skogqvist & Sanna Rutberg LBS 21  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag Fanny Burman & Julia Nilsson SDK 21  / 24 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Sundberg & Hanna Nilsson LBS 21  / 24 -  / 0 Preliminär
Bugg Ungdom E
Granska lag Alex Westergren Meucci & Emma Lindström UDI 1  / 8 3  / 6 Preliminär
Granska lag Kristoffer Sund & Ida Nilsson LBS 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Simon Danielsson & Linnéa Sandin RING 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag Thomas Sundin & Lina Sundqvist RING 4  / 8 -  / 2 Preliminär
Granska lag Robin Hörnkvist & Elin Sandin RING 5  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jesper Löhf & Hanna Romelin MORA 6  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Niklas Jonsson & Emilia Lindström UDI 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Manne Segerlund & Tilde Lindvall LBS 7  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Pontus Ridderström & Caroline Flodström LBS S  / 8 -  / 5 Struken
Bugg Barn D
Granska lag Albin Persson & Rebecca Önhult FLBS 1  / 6 2  / 2 Preliminär
Granska lag Melvin Olsson & Rebecka Nordin FLBS 2  / 6 1  / 1 Preliminär
Granska lag Amanda Stenman & Lina Stenman SDK 3  / 6 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 4  / 6 -  / 3 Preliminär
Granska lag André Isaksson & Emma Ivarsson FLBS 5  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jens Norberg & Fanny Elfving RING 6  / 6 -  / 3 Preliminär
Bugg Ungdom D
Granska lag Andreas Sundbom & Emma Myrestam LBS 1  / 8 3  / 3 Preliminär
Granska lag Adam Lundström & Moa Johansson ÄDD 2  / 8 2  / 2 Preliminär
Granska lag Alexander Sundin & Mikaela Näslund ALT 3  / 8 1  / 2 Preliminär
Granska lag Magnus Lundström & Emmelie Nilsson ÄDD 4  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 5  / 8 -  / 4 Preliminär
Granska lag Robin Önhult & Elina Nordin FLBS 6  / 8 -  / 3 Preliminär
Granska lag Pär Bäckman & Amanda Sjöqvist ÖBRK 7  / 8 -  / 3 Preliminär
Granska lag Hampus Hedqvist & Paulina Hedqvist ÄDD 8  / 8 -  / 2 Preliminär
Granska lag Linnea Oscarsson Laxsjö & Rebecka Kämpedahl ÖBRK S  / 8 -  / 0 Struken
Bugg Ungdom C
Granska lag André Sandström & Frida Larsson UDI 1  / 4 1  / 6 Preliminär
Granska lag Jakob Bergelin & Alexandra Autio LBS 2  / 4 -  / 1 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-07 E-post info@dans.se